ALLAH'TAN ÜMİT KESİLMEZ
Advert
ALLAH'TAN ÜMİT KESİLMEZ
Mükri Çelenk

ALLAH'TAN ÜMİT KESİLMEZ

Allah'tan ümit kesilmez

Gün gelir sıkıntılar olur dostların Arkadaşların seni terk edebilirler fakat Allah'tan hiçbir zaman ümit kesilmez ve insan ümidini kaybetmemeli nasıl ki Eyyup peygamber Aleyhisselam Allahu Teala ondan evlatlarını aldı hastalık verdi malını aldı o yine Allah'tan ümidini kesmedi hastalıkla imtihan etti çok sıkıntılı günler geçirdi yanlız kaldı o hep Allah dedi hiçbir zaman Allah'tan ümidini kesmedi.

Nasıl ki Hazreti Yakup Aleyhisselam daha küçük yaştayken Yusuf peygamberden yıllarca ayrı kaldı hasretini çekti Ağlamakla gözlerini kaybetti ve o yinede Hiçbir zaman Allah'tan ümidini kesmedi Ve sonunda evladına kavuştu ama ne kavuşma muhteşem bir kavuşma.

Biz insanlar aciz kullarız sıkıntılar çekebiliriz zorluklarla karşılaşabiliriz bakarsın ki en yakın dostun bile seni gördüğü zaman görmemezlikten gelebilirler yüzünü senden çevirebilirler telefonla bir dostunu bir arkadaşını aradığın zaman efendim duymamıştım veya Telefon şarjdaydı ya Başka odayadı diyebilirler ama Müslüman hiçbir zaman Allah'tan ümitini kesmez

Kim Allah'tan ümitini Keser? ancak kafirler Allah'tan ümidini keserler Müslümanlar hiçbir zaman Allah'tan ümidini kesmez.

Allah sabredenlerle beraberdir

Bu sıkıntıl günler helbetki bir gün geçer Allah hepimizin akibetini hayır etsin inşallah.

Hastası olanlara Allahu Teala acil şifalar versin borçlu olanlara Allahu Teala kolaylıklar versin kimin sıkıntısı varsa Allahu Teala dergahı izzetinde onlara kolaylıklar versin inşallah. Hayırlı pazarlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
VALİ ERİN UYARDI!
VALİ ERİN UYARDI!