ZULÜM ARTIK YER VE GÖK ARASINA SIĞMIYOR!
Advert
ZULÜM ARTIK YER VE GÖK ARASINA SIĞMIYOR!
Mükri Çelenk

ZULÜM ARTIK YER VE GÖK ARASINA SIĞMIYOR!

Zulüm  artık yer ile gök arasına sığmıyor.! 
Çin 'de o  3-4 yaşlarındaki küçücük çocuklara o minicik bedenlere yapılan işkenceler dağ taş yer gök artık kabul etmiyor o çocuklar daha din nedir İslam nedir bilmiyorlar tek suçları Müslüman çocukları olduğu içindir. Dinsiz Çin rejimi minicik çocukları çırılçıplak soyup acımasız bir şekilde  çocukların gözlerindeki o korku o feryad o figan o dehşet görüntüleri  kelimeler kifayetsiz kalır.

 Bir diğeri Hindistan'da ki vahşet yine tek suçları Müslüman oldukları için  o ineğe tapanlar var ya  Müslümanların evlerine giriyorlar canlı canlı Müslümanları yakıyorlar sağ kalanları da kadın erkek çocuk küçük büyük demeden uzun sopalarla ellerini ayaklarını kafalarını paramparça ederek öldürüyorlar.
Filistin deki vahşet ve Zulüm  zaten o apayrı yerinde duruyor Müslümanlar ona alıştı artık vahşeti devam ediyor .

Hele bir de Müslümanların birbirlerine yaptığı zulüm var o hepsinden daha beter.!
Suriye'de iki grup sözde Müslüman olduklarının iddia edenler var birbirlerinin ellerini bağlayıp arkadan yani sırtından canlı canlı bıçağı sokup çıkartıyorlar tıpkı sanki cansız hayvan etini kasap ta parçaya ayırıyorlar gibi bu Zulüm bu vahşeti artık kelimelerle ifade edilemez.

Suriye'nin Irak'ın Mısırın Birleşik Arap Emirlikleri'nin hemen hemen %90 Müslüman ülkelerin başında birer Firavun birer Nemrud birer Ebu Cehil şeytanları getirmişler onlar kendi zevk ve  sefasını sürdürüyorlar dinsiz ve kitapsızların çıkarlarını ve petrol bekçiliğini yapmaktan başka da Müslümanlara hiç bir faydaları da yok halkın elinden de bir şey gelmiyor ve öylece Müslümanların olduğu her yerde zulüm ve vahşet devam edip gidiyor. Vahşetin yaşandığı böyle bir dünyada depremler de olur tsunami de olur Koronavirüste olur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KAYMAKAM DERECİ TALİMATI VERDİ: ANA CADDELERDEKİ YOĞUNLUK AZALTILACAK
KAYMAKAM DERECİ TALİMATI VERDİ: ANA CADDELERDEKİ YOĞUNLUK AZALTILACAK
KORONAVİRÜS'TE PAZARTESİ GÜNÜNDEN SONRA SONUÇLAR ORTAYA ÇIKIYOR
KORONAVİRÜS'TE PAZARTESİ GÜNÜNDEN SONRA SONUÇLAR ORTAYA ÇIKIYOR