Advert
Bu Makale 19 Ocak 2019 23:58:58 Tarihinde eklenmiştir. 437 Defa Okundu.
Eyüp AKBAŞ

Eyüp AKBAŞYENİ DÜNYA DÜZENİ VE TÜRKİYE'DE TRAVMA

Dünya'nın sahiplerinin kavgaya tutuşmasına tanıklık ediyoruz..

 

Pentagon ve dünya'nın para babalarının çatışması,küresel güçlerin kendilerini ve müttefiklerini yeniden dizayn etmesine vesile olacak..!!

 

 

Yeni bir misyon yüklenen ve Yahudi sermayesinin yeni aktörü Çin,sahaya inen bir İngiltere,söz sahibi olmak isteyen bir Avrupa, mevcut pozisyonu korumak isteyen ABD ve başta Ortadoğu olmak üzere Sovyetler ruhunun varlığını tüm dünyada hissettirmek isteyen Rusya...!!

 

 

Bu güçlerin gövde gösterisinde Türkiye,mevcut yönetim ve iktidarla bu güçler arasında ne kadar güçlü bir pozisyon alacak,ne kadar söz sahibi olacak merak ediyorum.

 

 

Ak Parti iktidarının son seçimlerdeki kan kaybının,yerel seçimlerde bir travma ile noktalanacağı kanaatindeyim.Bu gidişat Türkiye'de çok ciddi bir tabanı olan muhafazakar seçmenin ve CHP'den umudu kesen ılımlı ulusalcıların yeni bir arayışına sebep olacak-ki-bu arayış çoktan başladı ve bu işin ustaları mutfağa geçtiler bile...!!!
Yani olası bir lider değişimini konuşabileceğimiz önümüzdeki günlerin, Türkiye'ye neler getirebileceğini birlikte göreceğiz...

 

 

Gandhi'nin şu sözleri ile bitireyim;
Önce seni görmezden gelirler
Sonra sana gülerler
Sonra seninle dövüşürler


Ve sonra SEN KAZANIRSIN...!

 

 

Selam ve dua ile...