Advert
Döviz Kurları
  • Bist : 92.050,05
  • Altın : 211,12
  • Dolar : 5,4746
  • Euro : 6,1577
Şanlıurfa Hava Durumu
Az Bulutlu Sıcaklık : 20°C / 11°C Durum : Az Bulutlu
Bu Makale 10 Haziran 2018 01:24:05 Tarihinde eklenmiştir. 484 Defa Okundu.
Fuat GEMALMAZ (Araştırmacı Yazar)

Fuat GEMALMAZ (Araştırmacı Yazar)KÜDÜS BENİM MABEDİM

Ey Filistin halkı ben sizlerin atalarınızı kınıyorum.

 

Osmanlının Arap yarım adasında İslamiyet için asırlarca varlığını birliğini orada İslam dinin merkezi olarak yapmış oldukları eserlerin bile halen birçoğu ayakta ve halen hizmetler vermektedir.

 

Osmanlı yıkılışında önderlik eden ey sizler Ebu Cehil’in soyundan gelen Araplar sizler değil miydiniz Osmanlı yıkılırken ellinize Amerikan ve İsrail bayrakları alıp caddelerde sokaklarda kutlama yapanlar.

 

O günleri film şeridi gibi gözünüzün önüne getirin ey gafletin kucağına düşmüş kendi benliklerini satmış zavallı insanlar.

 

Osmanlı var iken Osmanlı döneminde Arap yarım adasında kutsal mekânlarda hiçbir gayri Müslüman bulmak ve oralarda yerleşmesine müsaade edilmemiştir.

Siyonist ve Emperyalist güçlerin siz Arapları satın aldıktan sonra sizleri kendilerine uşak etikten sonra sizlerin himayesinde Osmanlıyı Arap yarım adasında hezimete uğratıp

Arap yarım adasından Osmanlıyı tamamen çıkarmış oldular.

 

Şimdi siz Arap halkına soruyorum o gün sizler değilmiydiniz Osmanlıyı Türkleri topraklarınızda devletlerinizde istemeyip sizi oyuna getiren Siyonist ve Emperyalist ülkelerin uşakları şimdi o gün sizlere kendi bayraklarını verip Show yaptığınız günlerde elinizde bayraklarını salladığınız ülkelerin zulmüne uğruyor iseniz şimdi ne yüzle yine Osmanlı ve Türklerin kapısına geliyorsunuz.

 

O günleri sizlere bayram sevinci yaşatan o Siyonistlerin şimdi sizleri nasıl yok etmek için mücadele verdiklerini şimdi iyi anlıyorsunuz.

 

Fahrettin paşa İslam topraklarını Siyonistlere kaptırmamak için aylarca aç susuz çöllerde savaşmış bir ecdadımın varlığını bile hiçe sayan siz Araplar şimdi sizleri parçalayan sizleri yok etmeye çalışan Siyonist güçlere karşı konuşacak mecaliniz bile yoktur.

 

Arap yarım adasının Osmanlı himayesinde iken orada yaşanan İslam dinin güzelliği orada yapılan eserlerin o günlerde oradaki yokluk ekonomi sıkıntılar içersinde yapılan eserlerin halen hizmet vermesi bile ne kadar manidar olduğunu anlamayacak kadar gereksiz İslam düşmanları Ebu Cehil’in torunları şimdi söyleyin bakım sizler kimin emrinde kime hizmet etmektesiniz.

 

Ey Yahudiler size kısa ve öz bir şey söylüyorum.

 

Sizin atalarınızın kökeni çoğunluğu şehri ruha’dan gitme sizleri geçmişte buradan nasıl kovduk ise şimdi size yeniden söylüyorum. Atmayın sabrımızı attırmayın sınırımızı inanın ki sizleri nasıl şehri ruha’dan kovduk ise gelir sizleri oradan kovmayız. Bu deva kökten yok ederiz. Bizler İbrahim’in torunları olarak sizleri yeryüzünde yok ederiz.

 

İsrail halkının çoğunluk nüfusu Urfa ilinden giden göç etmiş olan Yahudilerdir. Sizleri nasıl ki bu ülkeden bu vatandan bu topraklardan kovduk ise sizleri bu defa orada gelip

yok edecek güce sahibiz siz, siz olun aklınızı başınıza düşürün ve orada Filistin halkına zülüm ve zalimlik etmeyiniz.

 

Biz Müslümanlar için 4 kitap kutsal olduğu gibi tüm peygamberlerde nebi ve haktır. Biz Müslümanlar bunlara inandık iman ettik sizin yapmacık sonradan yazdıkların kitaplara ve sizler kendilerinize göre yapmış olduğunuz yaşam felsefesi içersinde yazmış olduğunuz düzmeceleri değil hak kitapların gerçeklerine bakınız.

 

İslam dinin hakikatine İslam dinin gerçekliğine iman edip biat edeceksiniz etmez iseniz sizler ehli küfür olarak sizlerde helak olacaksınız.

Yorum Yap

Toplam 0 Kez yorumlandı.
Advert
Advert
Advert

Arşiv Arama

HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
20°C / 11°C
Durum
Az Bulutlu
Namaz Vakitleri
İmsak
05:30
Güneş
06:54
Öğle
12:16
İkindi
15:00
Akşam
17:26
Yatsı
18:43

Anket

Tümü
İDAM GELSİN Mİ?
EVET
HAYIR
KARARSIZ