Advert
Bu Makale 11 Temmuz 2017 02:06:53 Tarihinde eklenmiştir. 682 Defa Okundu.
Murat SEVER                (İktisatçı-Araştırmacı Yazar)

Murat SEVER (İktisatçı-Araştırmacı Yazar)ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM VE ZEBANİLERİ

 

 

Tüh… Lanet olsun sizi bu hallere getirenlere….

 

Yazıklar olsun onun ötesi lanetler olsun.yemin billâh var ya şu fotoğrafı gördüğüm andan itibaren gözyaşlarına boğuldum başıma dayanılmaz bir ağrı girdi. Kendimden insanlığımdan ve övündüğümüz erkekliğimden utandım be. Allah sizi bildiği gibi yapsın ey zalimler. Bir haberci olarak bu haberi yapmış büyük bir öfke ve acı duymuştum ama bu sağken çekilmiş olan fotoğrafta zavallı kadının gözlerindeki o hayatın ona çektirmiş olduğu acıyı görünce çok daha kötü oldum. Sizde şu kadının zavallılığına masumiyetine gözlerinin içinde ki yaşanmış onca acı dolu yılların yorgunluğuna çaresizliğine bakar mısınız?

 

Gözyaşları içinde yazıyorum bu yazıyı bunları bu hale getiren kişilerle aynı sıfatı yaşamanın ıstırabı ve utancıyla yazıyorum bu yazıyı. Lanetler ederek yazıyorum bu yazıyı. Fotoğrafı gördüğüm andan itibaren kendi düşmeyeceğimiz ne belli hayatımız geldi gözümün önüne. Bunların durumuna düşecek düşürülmeye çalışılan bir Türkiye geldi gözümün önüne. Yazıklar olsun dedim. Yazıklar olsun dedim ki bu Türkiye yi bazı kaoslara sürükleyenlere bazı insanlara sırf dünya menfaati uğruna kendini peşkeş çekenlere. Darbe planları düşünenlere vede savunanlara. Geberip gideceksiniz bir gün arkanızdan ne bir sala ne bir Fatiha okunacak. Sahipsiz bir mezar olacak aranmaz sorulmaz olunacaksınız. Bir insan bu dünyada ekmek parası namusu ve şerefi için yaşar. Hiç mi ananız hiç mi bacınız la hiç mi namus şeref ve haysiyetiniz yok. Bu savunmasız zavallı insanları katledecek kadar bu kadar mı aşağılandınız. Yada bizleri bu durumlara getirmek için çaba sarf ediyorsunuz. Allah sizi cehennemin dibine koyacak kadar büyük günah işlediniz o kadar namussuzlaştırılıp ve şerefsizlendirildiniz?

 

Başta Allah Resûlü (sallallâhu aleyhi ve sellem) olmak üzere her halife, etrafa asker gönderirken yalnızca muharip statüsünde olanlarla savaşmalarını hedef göstermiş ve: “Yaşlılara, kadınlara, çocuklara, kendisini ibadet ü tâate vermiş ruhbanlara ve mabetlere ilişmeyiniz. Ağaçları yakmayınız. Hayvanlara dokunmayınız. Ve servetleri heder etmeyiniz.” diye emirler vermişlerdir.

 

Ne yazık ki siz bize sığınanlara bakın ne yapıyorsunuz.Böyle bir islam bayrağı altında yaşıyorsunuz. Ama sevindiğim bir şey var ki ebedi olan bu dünya da ne mutlu bu ve bunun gibilere ki onları cennetle mükâfatlandırıyorsunuz. Sizin gibi şerefsiz namussuz karaktersiz insanların eliyle bir cennet ödülü veriyorsunuz.

 

De gidin ne bu dünyada ne ahirette sizin yeriniz yok.

 

Sizin gibiler için yaşasın cehennem yaşasın zebaniler.

 

İDAM ŞART

 

Diğer Yazıları