BÜYÜKŞEHİR'DEN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK
Advert

BÜYÜKŞEHİR'DEN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK

Spora ve gençliğe verdiği önem ile her kesimin takdirini toplayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şanlıurfa’daki Amatör Spor Kulüplerine destek vermeye devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR'DEN AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE BÜYÜK DESTEK
Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün talimatları ile 77 Amatör Spor Kulübüne maddi destek sağlanırken performansa göre de iki etaplı destek sağlanacak. Yaş ortalaması ile Türkiye’nin en genç nüfuslu şehri olan Şanlıurfa’da gençleri spora ve sportif faaliyetlere yönlendirmek için birçok çalışma yapan Büyükşehir Belediyesi, Amatör Spor Kulüpleri bünyesindeki 77 takıma maddi destekte bulundu.

 

Geçmiş yıllara göre yeni bir uygulama başlatan Büyükşehir Belediyesi verdiği nakdi desteğin yanı sıra takımların sezon boyunca göstereceği performansa göre ikinci kez nakdi destek verecek. Büyükşehir Belediyesi Şair Nabi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Destek programına çok sayıda sporcu ve sporsever katıldı. 

 

Programa katılan Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Sait Kaya gençliğe her zaman destek vereceklerini belirtti. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün selamını ileten Başkan Vekili Sait Kaya, “Başkanımız Zeynel beyin yoğun programların dolayı şehir dışında ve sizlere çok selamlarını iletti. “Her sıkıntı ve sorununuz da sizlerin yanında olduğunu” söylememi belirti.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak geleceğin teminatı olan siz gençlere her zaman destek vermeye devam edeceğiz.

 

ASK Başkanımızın belirttiği gibi sizlere verdiğimiz destek 2 kısımda oluşacak.

 

1. Destek tüm Amatör Spor kulüplerine yapılacak.

 

2. Kısım destekleri ise elde edilen sportif başarıya göre değerlendirilecek. Bundan sonraki destekler siz sporcularımızın elde ettiği başarıya göre olacaktır. Bugünkü desteklerimiz her zaman olduğu gibi devam edecek biz Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanında olacağız” diye konuştu.

 

Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ise, “Bu gün burada Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’ün Amatör Spor Kulüplerimize yönelik başlattığı geleneksel maddi yardım programı için burada toplandık. Başkanımız programlarından dolayı bu gün burada değiller. Büyükşehir Belediyemiz olmasaydı Amatör Spor Kulüplerimizin hiç birisi olmazdı, çünkü 77 takımımız var ve bunların hepsinin desteklenmesi gerekiyor.

 

Tüm Spor Kulüpleri adına Başkanımıza ve tüm Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Sanliurfa Viranşehir haber buyuksehir belediyesi haberler amatör spor destek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
VİRANŞEHİR'DE Kİ HIRSIZLAR SU HAYRATLARININ MUSLUKLARINI ÇALIYOR
VİRANŞEHİR'DE Kİ HIRSIZLAR SU HAYRATLARININ MUSLUKLARINI ÇALIYOR
SURİYE'DE MEYDANA GELEN DEPREM ŞANLIURFA BÖLGESİNİ UYKUDAN AYAĞA KALDIRDI
SURİYE'DE MEYDANA GELEN DEPREM ŞANLIURFA BÖLGESİNİ UYKUDAN AYAĞA KALDIRDI