KAYMAKAM DERECİ'DEN VİRANŞEHİR TÜRK KIZILAYI'NA ZİYARET

KAYMAKAM DERECİ'DEN VİRANŞEHİR TÜRK KIZILAYI'NA ZİYARET

Kızılay Haftası münasebetiyle Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci Türk Kızılay Viranşehir İlçe Başkanı Abdülkerim Etli’ ye ziyarette bulundu

KAYMAKAM DERECİ'DEN VİRANŞEHİR TÜRK KIZILAYI'NA  ZİYARET
Bu içerik 284 kez okundu.
Advert

Kızılay Haftası münasebetiyle Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci Türk Kızılay Viranşehir İlçe Başkanı Abdülkerim Etli’ ye ziyarette bulundu.

 

Ziyarete Kızılayın Viranşehir’deki çalışmaları hakkında konuşulup fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Güzel bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Kaymakam Dereci, 44 yıldır yoksul ve muhtaç insanlara barınma, beslenme ve sağlık yardımı ulaştırmak gibi görevler üstlenerek; kan bağışı, ilkyardım, afet müdahale, sağlık, sosyal hizmetler alanlarında yaptığı güzel hizmetlerle ve başarılarıyla tüm dünyaya örnek teşkil eden, ülkemizin yüz akı Kızılay kurumumuz ile daima gurur duyuyoruz. Bu vesileyle Kızılay Haftasını kutluyorum, dedi.

 

Başkan Etli, vatandaşlarımızın kara gün dostu, olağanüstü zamanlarda olduğu kadar olağan zamanlardaki çalışmalarıyla hizmet veren Kızılay'a sahip çıkmaya, kan bağışı ve yardımlarıyla, en güçlü desteği vermeye geçmişte olduğu gibi bugün de ve gelecekte de devam edeceklerine tüm kalbimle inanıyorum, dedi.

 

Kaymakam ömer dereci Viranşehir haber türk kızılay haberler son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
ANTALYA'DA DEPREM
ANTALYA'DA DEPREM
BAŞKAN BEYAZGÜL, CAN DAMARI YENİ YOLLAR İNŞA EDİYOR (VİDEOLU)
BAŞKAN BEYAZGÜL, CAN DAMARI YENİ YOLLAR İNŞA EDİYOR (VİDEOLU)