VİRANŞEHİR'DE SATILAN BAZI YUMURTALARDA FİRMALARIN SAHTE TARİH OYUNU
Advert

VİRANŞEHİR'DE SATILAN BAZI YUMURTALARDA FİRMALARIN SAHTE TARİH OYUNU

Viranşehir'de Son Zamanlarda Artan Bozuk Yumurta Şikayetlerinde Firma Sahibi Bazı Vicdansızların Eski Bayat Ve İade Olan Yumurtaları Yeni Tarihli Diye Tekrar Piyasaya Sürdüğü Tahmin Ediliyor.Peki Bu Firmalar Denetlenmiyor mu?

VİRANŞEHİR'DE SATILAN BAZI YUMURTALARDA FİRMALARIN SAHTE TARİH OYUNU
Advert

Haber sayfamıza yoğun şekilde iletilen şikayetlerin başında yeni tarihli alınan fakat bozuk çıkan yumurtalarla ilgiliydi.

Bu olayla ilgili kendimizde şahit olduk ki özellikle tarihine dikkat edip aldığımız yumurtayı eve getirip yaptıktan daha sonra gelen şikayetlerin ne kadar gerçek olduğunu gözlerimizle gördük.Daha bir kaç günlük yumurtalar bozuk çıkıyordu.Hepsi olmasa bile her 30 lu yumurtanın içine en az 5 er tane insan sağlığını hiçe sayacak ve vicdansız bir şekilde piyasadan tarihi geçmiş ve geri iade edildiğini tahmin ettiğimiz yumurtalar yerleştirilmişti.

 

Yani bazı yumurta firmalarının sahipleri piyasadan tarihi geçmiş ve geri iade edilen bozuk yumurtaları yada ellerinde satamadığı eski yumurtaları yeni tarihli kolilerin içine karıştırarak yeni tarihli diye piyasaya sürüyorlar.Maddi olarak zarar etmek istemedikleri bir kaç kuruş için insan hayatını tehlikeye atmaktan çekinmiyorlar.

Yani üç beş kuruş için değer mi?

 

Bir annenin yumurtanın bozukluğunun farkına varmadan bebeklerine yada küçük çocuklarına tadından dolayı yemek istemediği halde zorla yedirdiği yumurtalar belki de ölümüne kadar götürebilir. Bunun hesabını nasıl vereceksiniz.Bu kadar vicdansızlık olur mu?Yazıklar olsun size

Yumurtaların tarihine aldanmayınız. Yemeden ve çocuğunuza yedirmeden önce kokusuna ve içine dikkat ediniz.

 

Akıllara Firmaların yetersiz denetimi geliyor.

Firmaların denetimsizliğinin ne kadar yetersiz olduğuda apacık şekilde gözler önüne seriliyordu. Bu bazı firmaların denetimsizliği insan sağlığını ciddi şekilde tehdit edecek boyutlara ulaşmış şekilde.

 

Bu şekilde devam ederse biz bu işin peşini haber sayfamız olarak bırakmayacağız. Halkın sağlığını hiçe saydırmayacağız.

Bozuk Yumurta Sahte Tarih Yumurta Yumurta denetim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
VİRANŞEHİR'DE  ÇOCUĞA ÇARPAN ARAÇ TAKLA ATTI
VİRANŞEHİR'DE ÇOCUĞA ÇARPAN ARAÇ TAKLA ATTI
YENİ VAKALAR ÇIKINCA 4 YENİ BİNA DAHA KARANTİNAYA ALINDI
YENİ VAKALAR ÇIKINCA 4 YENİ BİNA DAHA KARANTİNAYA ALINDI