KAYMAKAM ÖMER DERECİ'DEN AŞI SEFERBERLİĞİ (VİDEO HABER)
Advert

KAYMAKAM ÖMER DERECİ'DEN AŞI SEFERBERLİĞİ (VİDEO HABER)

Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci, Covid-19 Aşısı Olmak İsteyen 65 Yaş Üzeri Vatandaşlarımız için Ücretsiz Servis Hizmeti Sundurdu

KAYMAKAM ÖMER DERECİ'DEN AŞI SEFERBERLİĞİ (VİDEO HABER)
Advert

65 yaş üzeri vatandaşların güvenli ve sağlıklı bir şekilde aşılarını olması ve kontrollerinin yapılması için İlçe Kaymakamlığımız harekete geçti.

İlçe Kaymakamlığımız Covid-19 Aşısı olmak isteyen 65 yaş üzeri vatandaşlarımız için ücretsiz servis hizmeti vermeye başladı. İlk olarak kırsal mahallelerdeki 65 yaş üstü vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde aşı olabilmeleri için Gezici Aşı Ekipleri oluşturulmuştu.  Şimdi ise merkez mahallelerimizde ikamet eden 65 yaş üstü olup aşı olmak isteyen ama sağlık kuruluşlarına gidemeyen vatandaşlarımız için özel servis hizmeti verilmeye başlandı. Böylece vatandaşlarımızı evlerinden alıp İlçe Devlet Hastanesine aşıları yapılmak üzere götürülecek.

Aşı olmak isteyen vatandaşlarımız servisler ile evlerinden alınacak İlçe Devlet Hastanesinde Covid-19 aşılarını yapıldıktan sonra tekrar evlerine bırakılacak. Aşı olmak isteyen vatandaşlarımız mahalle muhtarlarına ulaştıktan sonra ekiplerimiz onları evlerinden alarak Covid-19 aşıları yaptırmak üzere aşı merkezine götürecektir. Aşıları yapıldıktan sonra vatandaşlarımız tekrar evlerine bırakılacaktır.

 Uygulamadan çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar yetkililerin araçla kendilerini evden aldıklarını ve araçla tekrar evlerini bıraktıklarını ifade etti.

 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız ile İlçe Sağlık Müdürlüğü koordinesinde merkez mahallelerimizdeki vatandaşların aşılarının yapılması için ücretsiz servis hizmeti devam edecektir.

 
Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci Aşı Covid-19 Koronavirüs aşı Kaymakam Dereci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
VALİ ERİN UYARDI!
VALİ ERİN UYARDI!