VİRANŞEHİR HALKI BAŞKAN BEYAZGÜL'ÜN KENDİLERİNE VERİLEN SÖZLERİ TUTMASINI İSTİYOR
Advert

VİRANŞEHİR HALKI BAŞKAN BEYAZGÜL'ÜN KENDİLERİNE VERİLEN SÖZLERİ TUTMASINI İSTİYOR

Viranşehir halkı seçim zamanı Büyükşehir belediye başkanı Beyazgül'ün kendilerine verilen sözleri tutmasını istiyor

VİRANŞEHİR HALKI BAŞKAN BEYAZGÜL'ÜN KENDİLERİNE VERİLEN SÖZLERİ TUTMASINI İSTİYOR
Advert

Seçim zamanı AK Partiden aday olarak Viranşehir'e gelen ve kendilerine verilen vaadleri getirmeyen şimdiki belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e vatandaşlar sitemli

Yatırımların hep Şanlıurfa merkez ilçelerine yapıldığını ve Viranşehir'e üvey evlat gözüyle bakıldığını hazmedemeyen Viranşehirliler, Beyazgül'ün Viranşehir'e gelmesini ve Viranşehir'e geldiği zaman vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinlemesini, verilen vaadlerin yerine getirilmesini istiyor.

TOKİ konutlarının yolu olan ve Final okulları yolu olarak geçen hergün yüzlerce insanın geçtiği yol yazın toz toprak kışın çamur deryası içinde.Yeni mahalle 48'inci cadde halen 21.yüzyılda toprak yol.Hayvan pazarında insanıda hayvanıda açık olan yerde yazın sıcakta toz toprağın içinde kışın soğukta yağmurda çamurda işkence içinde.

Şehir merkezi içerisinde bulunan Mezbahane bir türlü kaldırılamadı.Koca memlekette bir engelli ve bayan ücretsiz WC yapılamadı.

Kırsal mahallelerin yolları tamamlanamadı.Bir çok yerde kanalizasyon sorunu giderilemedi.Şehir merkezi içme suyunu 50 senelik borulardan alıyor.Şehrin her tarafından yer altından su fışkırıyor.Zavallı ekipler ne kadar uğraşırsa uğraşsın, eski paslı çürümüş borular randıman vermiyor.

Curcup deresine akıtılan kanalizasyon sularından insanlar sulama yapıyor ileriki dönemler böyle giderse tifo,dizanteri, şark çıbanı v.b bazı deri hastalıkları salgını kaçınılmaz olacak.Ama yeri projesi belli olan yere bir türlü en az 20 işssiz gencimizin de iş imkanı bulacağı Atıksu arıtma tesisi yapılamadı.

Yer altı çalışmaları sonrası yapılan yamalar randıman tutmuyor.ikinci el parke taşları kullanılıyor.Yarım yamalak yapılan yollar sonrası araçlar ve insanlar altı boşalan bu yerlerin içine düşüyor

Daire başkanları halkın içine inmeli sorun ve talapleri yerinde incelemeli,

İnanıyoruz ki Zeynel Abidin Beyazgül tez zamanda ekibiyle birlikte Viranşehir'e gelerek sadece sorun ve sıkıntıları yerinde inceler vatandaşın arasına iner ve tekrar gönüllerde yer edinir.

 

Zeynel Abidin Beyazgül Şanlıurfa Büyükşehir belediyesi Viranşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
VALİ ERİN UYARDI!
VALİ ERİN UYARDI!