DEVA PARTİSİ VİRANŞEHİR İLÇE BAŞKANI İBRAHİM ÖZKAN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI
Advert

DEVA PARTİSİ VİRANŞEHİR İLÇE BAŞKANI İBRAHİM ÖZKAN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

DEVA partisi Viranşehir İlçe başkanı İbrahim Özkan,Gerçekleştirilen Viranşrhir kongresi ile ilgili bir teşekkir mesajı yayımladı

DEVA PARTİSİ VİRANŞEHİR İLÇE BAŞKANI İBRAHİM ÖZKAN'DAN TEŞEKKÜR MESAJI
Advert

Özkan yayımladığı mesajında;

Çok değerli Viranşehirli Hemşehrilerim

Dün gerçekleştirdiğimiz 1. Olağan Kongre'yle birlikte, İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri olarak görevimize resmen başlamış bulunmaktayız. Bu vesileyle, Kongre'nin başarıyla icrasında emeği geçen tüm arkadaşlarıma en kalbi şükranlarımı sunuyorum. Biz gücümüzü birlikteliğimizden alıyoruz.

Değerli Viranşehirli dostlarım;

Ali Babacan liderliğinde Türk siyasi hayatına henüz atılan DEVA Partimiz, her alanda ülkemize ve milletimize yeni bir ruh, taze bir nefes ve güçlü bir enerji verme azmindedir. Bu doğrultuda 2020 Mart ayından bu yana gerçekleştirdiğimiz il ve ilçe kongrelerimizle, kendimizi ve programımızı halkımıza tanıtmanın, beğenisini ve desteğini kazanmanın mücadelesini yürütmekteyiz.

Bu çerçevede, Genel Başkan Yardımcımız Sn. Mehmet Emin Ekmen, İl Başkanımız Sn. Ahmet Tüysüz ve diğer il ve ilçelerden teşrif eden değerli başkanlarımızın katılımıyla dün Viranşehir'de gerçekleştirdiğimiz Kongremizden yüzümüzün akıyla çıkmanın sevincini ve onurunu yaşamaktayız.

Kongre ile faaliyetlerimize resmiyet kazandırmış bulunmaktayız. Şunu biliyoruz ki, bundan sonraki çalışmalarımız daha büyük önem taşımaktadır. Çünkü artık halkımızın karşısına Türkiye'nin en önemli iktidar adayı olarak görülen partinin temsilcileri olarak çıkacağız. Mahalle mahalle, köy köy, sokak sokak, ev ev dolaşacağız, çalınmadık kapı, selam verilmedik insan bırakmaksızın herkese ulaşacağız ve halkımızın istek, arzu ve ihtiyaçlarını ilk elden, ilk ağızdan dinleyip, çözümü için vargücümüzle çalışacağız.

Sevgili vatandaşlarım,

Türk siyasi arenasında artık bir DEVA gerçeği var. DEVA demek, hak demek, hakkaniyet demek, adalet demek, tarafsız ve bağımsız yargı demek, özgür bir ülke demek, insan haklarına saygı demek, barış ve huzur demek, ekonomik refah demek, geleceğe umutla bakmak demek, dünya ile entegrasyon demek, güçlü ve etkin bir parlamento demek, güçler ayrılığı sistemi demek...

DEVA demek, rüşvete, yolsuzluğa, ihaleye fesat karıştırmaya, nepotizme, yandaş ve akraba kayırmacılığına, havuz medyasına, çatışmaya kavgaya, nefrete, ayrıştırmaya, ötekileştirmeye, düşmanlaştırmaya, gerginliğe karşı durmak demek...

Biz DEVA temsilcileri olarak halkımızın dertlerine ve sorunlarına deva olmaya talibiz. Çaresizliklerine çare, sessizliklerine ses, kimsesizliklerine kimse olmaya talibiz.

Üzerimizdeki büyük sorumluluğun farkındayız. Halkımızı hayâlkırıklığına uğratmamak için gecemizi gündüzümüze katmış, durmadan dinlenmeden çalışıyoruz, daha çok çalışacağız.

Halkımızdan tek beklentimiz ve ricamız, bize güvenmeleri ve bu kutlu demokrasi mücadelesinde bize omuz vermeleri, elimizi tutmaları ve bizi desteklemeleridir.

Gayret bizden, başarı Allah'tandır.

Bu vesileyle bize gösterdikleri yakın ilgi ve destek için halkımıza en derin şükranlarımı sunar, selam ve saygılarımı arz ederim.

Deva partisi Viranşehir ilçe başkanı

İbrahim ÖZKAN

DEVA Partisi DEVA Viranşehir DEVA Partisi İbrahim Özkan Viranşehir Kongre
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
VALİ ERİN UYARDI!
VALİ ERİN UYARDI!