DEVA PARTİSİ VİRANŞEHİR İLÇE BAŞKANI ÖZKAN'LA SİYASETTE FARKLI BİR HEYECAN YAŞANACAK
Advert

DEVA PARTİSİ VİRANŞEHİR İLÇE BAŞKANI ÖZKAN'LA SİYASETTE FARKLI BİR HEYECAN YAŞANACAK

DEVA Partisinin Genç ve Başarılı Eğitimci Viranşehir İlçe Başkanı İbrahim Özkan Siyasete Farklı Bir Heyecan Katacağa Benziyor.Özkan Başkanlığında ki DEVA Partisi İlçe Yönetimi Basına Tanıtıldı

DEVA PARTİSİ VİRANŞEHİR İLÇE BAŞKANI ÖZKAN'LA SİYASETTE FARKLI BİR HEYECAN YAŞANACAK
Advert
DEVA Partisi Viranşehir İlçe başkanlığı, Kurucu Heyetini tanıtmak üzere basın toplantısı düzenledi. Genç ve başarılı eğitimci İbrahim Özkan kurulan yeni partiyle birlikte üstlendiği yeni görevle Viranşehir siyasetine farklı bir soluk ve heyecan katacağa benziyor.
 
Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Viranşehir İlçe başkanlığını üstlenen  İbrahim Özkan, basın toplantısında partisinin ilçe yönetim kurulu üyelerini tanıttı. 

DEVA Partisi Viranşehir İlçe Başkanı Özkan , Kafes kafede yapılan basın toplantısında partisinin temel ilkelerine değindi.

Viranşehir'de ki yönetim oluşturma sürecini de anlatan Özkan, 

‘Genel Başkanımız sayın Ali Babacan önderliğinde Türkiye’de yeni bir siyasi parti kuruldu. Siyasete yeni bir ufuk, yeni bir seviye kazandırmak adına ve bugüne kadar yapılmış olan iyi çalışmaların üzerine daha iyilerini eklemek adına hep birlikte çalışacağız. Viranşehir ilçesinde teşkilatı ve yönetimlerimizi kurduk. Ekibimizi oluştururken çok detaylı çalışmalar yaptık. Çok fazla talep vardı ve yaptığımız titiz çalışma neticesinde güzel bir yönetim ortaya çıkarttık” dedi.

"Seçimlere güçlü bir şekilde girmeyi hedefliyoruz"
 
Sosyal çalışmalara ağırlık vererek vatandaşlarla buluşacaklarını belirten İlçe Başkanı Özkan konuşmasına şöyle devam etti:
 
“Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızın hepsi birbirinden donanımlı. Umarım yerelde Viranşehir,genelde de Türkiye için güzel çalışmalar yapmayı Allah bizlere nasip eder. Yeni kurulan bir partiyiz. İlk etapta programlamamızı yapacağız. Ardından sosyal çalışmalara ağırlık vereceğiz. Altyapı eksiklerini tamamladıktan sonra seçimlere güçlü bir şekilde girmeyi hedefliyoruz. Halkımıza kendimizi en güzel şekilde ifade edeceğiz. Binamızın açılışının ardından sahaya ineceğiz. Bahçelievler Mahallesinde bir yer kiraladık. Tefrişat çalışmalarımız başladı. 
 
"Kapımız herkese açık" 
 
DEVA Partisi Viranşehir İlçe Başkanı İbrahim Özkan,
“Kapımız herkese açık” diyerek gelecekte söz sahibi olmak isteyen herkesi partide görmek istediklerini ve yönetimde yer alan üyelerin bir çoğunun daha önceden siyasette yer almamış insanlar olduğunun altını çizerek 
 
“İlk aşamada ilçe yönetimlerimizi oluşturduk. ilçemizde çalışmalarımız devam ediyor. Çok acele etmeden doğru isimlerle yola devam etmek istiyoruz. İlçedeki planlamamızı en kısa sürede tamamlamayı planlıyoruz.  Yeni bir siyasi oluşumuz ve kapımız herkese açık. Gelecekte söz sahibi olmak isteyen herkesi bünyemize bekliyoruz. Genel itibariyle yönetimde yer alan arkadaşlarımızın yüzde 80’i daha önce bir siyasi oluşumun içerisinde yer almamış insanlar. Web üzerinden genel merkeze müracaat eden birçok kişi var.”
 
"Partimizde kadın kolları olmayacak"
 
Parti bünyesinde kadın kollarının olmayacağını belirten İlçe Başkanı İbrahim Özkan, çalışmaları kadın ve erkekler olarak birlikte yürütüleceğini belirtti.
 
Partimizde ayrıca bir kadın kolları bölümü yok. Kadınlar ve erkekler olarak hep birlikte çalışmalarımızı yürütmeyi planlıyoruz. Diye sözlerine ekledi.
 
Yerel basın mensupları ve ulusal basın temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği toplantıda yönetim kurullarında görev alan tüm üyeler tanıtıldıktan daha sonra toplantı, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 
PARTİNİN VİRANŞEHİR YÖNETİM KURULU
 
İbrahim Özkan Lisans/ Eğitimci 
Ali Görür İlkokul/Çiftçi
Aslıhan Şanlıoğlu Lisans/ Avukat 
Ayhan Başaran Ortaokul/ Çiftçi 
Büşra Yazmacı Palmanak Lisans/avukat 
Cuma Üles İlkokul/Çiftçi
Eyüp Göl Lise/Antrenör
Ferhan Kanatlı İlkokul/Çiftçi
Fevzi Sağır İlkokul/Müteahhit 
Halil Güçtekin İlkokul/Esnaf
Hasan Doğru Lisans/Avukat
İrfan Beyaz Lise/Esnaf
Lokman Fırat İlkokul/Çiftçi
Mahmut Kazan İlkokul /Esnaf 
Ahmet Özbilgi Lise/Çiftçi
Mehmet Nezir Turgay İlkokul /esnaf 
Mustafa Güllü Lisans/Mali Müşavir 
Rakıp Kuran Lise/Çiftçi
Serdar Yıldırım Lisans/Eğitimci 
Şevket Çelikli Ortaokul/Çiftçi
Tahsin Topkan Lisans/İnşaat mühendisi
 
 
 
 
 
 
 
 
DEVA Partisi Viranşehir Viranşehir DEVA Partisi İbrahim Özkan DEVA Partisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
VALİ ERİN UYARDI!
VALİ ERİN UYARDI!