VİRANŞEHİR'DE PANDEMİ İLE MÜCADELE MERKEZİ KURULDU
Advert

VİRANŞEHİR'DE PANDEMİ İLE MÜCADELE MERKEZİ KURULDU

Pandemi ile mücadelede İlçe Kaymakamlığımız bünyesinde iş ve işlemlerin daha hızlı çözülmesi için “Pandemi İle Mücadele Merkezi” kuruldu.

VİRANŞEHİR'DE PANDEMİ İLE MÜCADELE MERKEZİ KURULDU
Advert

İlçe Kaymakamlığı bünyesinde kurulan Pandemi ile Mücadele Merkez’i ile pandemiyle mücadele saha koordinatörleri üzerinden yürütülecek. Kurulan Mücadele Merkezinde İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğünden birer personel kurumunu temsilen Saha Koordinatörü olarak görev alacak. İlçe Kaymakamımız Ömer Dereci başkanlığında Kaymakamlık Toplantı salonunda yapılan toplantıya Kamu Kurum Müdürleri ve bu kurumları bundan sonra Pandemi ile Mücadelede temsil edecek olan saha koordinatörleri katıldı.

Kaymakamımız Ömer Dereci toplantıda; “Pandemi ile Mücadele kapsamında bu güne kadar Kurum Müdürlerimizle yaptığımız mücadelede kurumlarımızın iş ve işlemlerinin aksamasına sebebiyet verdiğini ve bundan dolayı da yapılması gerekenlerin zamanında yapılamadığını gördük. Bu tür aksaklıkları minimize etmek adına bundan sonraki süreçte Kurum Müdürlerimizden ziyade Müdürlerimizin görevlendireceği Saha Koordinatörleri ile Pandemi ile Mücadeleye devam edeceğiz. Ayrıca Pandemi İle Mücadele Merkezi bünyesinde birde Takip Kurulu oluşturacağız” dedi.

Pandemi İle Mücadele Merkezi bünyesinde kurulacak olan Takip Kurulun görevlileri Bakanlıklardan gelen genelge, talimat ve Salgınla Mücadele Yönetimi Ve Çalışma Rehberinin takibatını yapmak ve İlçe Hıfzıssıhha Kurulunca alınan kararların takibatı yapmak olarak belirtildi. Takip Kurulu alınan kararları doğrudan Saha Koordinatörlerine ileterek uygulanması sağlanacak

 

 

 

 

Koronavirüs Viranşehir kaymakamı Ömer Dereci Kaymakam Ömer Dereci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
VALİ ERİN UYARDI!
VALİ ERİN UYARDI!