Advert
Bu haber 20 Haziran 2019 00:37:31 Tarihinde eklenmiştir. 121 Defa Okundu.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN VİRANŞEHİR CADDE VE KALDIRIMLARINA TEMİZLİK OPERASYONU

Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü gece gündüz demeden temizlik ekipleriyle beraber çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNDEN VİRANŞEHİR CADDE VE KALDIRIMLARINA TEMİZLİK OPERASYONU

Gündüzleri, boş arsa, sokak, cadde ve parklarını temizleyen, çöp konteynırlarını boşaltan Temizlik işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler geceleri de ilçenin caddelerini yıkamayı ihmal etmiyor.


Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Viranşehir’in daha temiz bir şehir olması için mesai kavramı tanımadan çalışmalarına devam ediyor.


İlçenin dört bir yanında ve kırsal mahallelerde çalışmalarını sürdüren Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, temizlik araçlarının yanı sıra özellikle boş arsalar ve parkların temizliği için kurduğu ekiple temizlik çalışmasına hız kesmeden devam ediyor. 


Park ve boş arsa gibi yerlerde biriken atıklar için kurulan ekipleri İlçenin dört bir yanına gönderen Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Mithat Kemal Alay,

 

Ekiplerin 7/24 çalışmaya hazır olduğunu söyledi. Özellikle kullanılmayan boş arsa ve parklarda çöplerin oluştuğunu ifade eden Alay,

 

Buraların temizliği için bir ekip kurduğunu ve cadde araları ve sokak araları gibi yerlerin süpürülerek temizlendiğini ifade etti. Kırsal mahallelerdeki temizliğin de aksatılmadığını dile getiren Alay, haftanın belli günlerinde ise ilçenin büyük caddelerinin deterjanla yıkandığının altını çizdi.

 

Alay;

 

“Belediye olarak ilçenin her yanında çalışmalarımız devam ediyor. Tüm birimlerimiz

7/24 saat göreve hazır bekliyor. Şehrimizin temizliği bizim için çok önemli ve bu anlamda çalışmalarımız sürüyor” dedi. 

 

 

Viranşehir’in temizlik açısından hiçbir sıkıntısı olmadığını ifade eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ise

 

Belediyenin temizlik işleri müdürlüğünün ilçenin dört bir yanında çalıştığını belirterek,

 

“Söz verdiğimiz gibi ilçemizin temizliği ile ilgileniyoruz. Bir şehir temiz olmadığında diğer çalışmaların hepsi boş sayılır. Bu nedenle ilk önce temizlik diyoruz. İlçemizin temizliği metropollerin önüne geçmeli. Bu anlamda çalışacağız. Birimlerimizi daha da güçlendireceğiz ve Viranşehir halkının hak ettiği temiz ve kaliteli bir Viranşehir’de yaşaması için çalışacağız” dedi.

Diğer GÜNCEL Haberleri