Advert
Bu haber 19 Haziran 2019 20:47:46 Tarihinde eklenmiştir. 288 Defa Okundu.

MEMLEKETİMİZE BELEDİYEMİZE MİLLİ SERVETİMİZE SAHİP ÇIKMAMIZ LAZIM

Viranşehir hepimizin, memlekete harcanan her kuruş kendi cebimizden çıkıyor, hizmet eden insanlar senin benim ailemizden çıkıyor.Yapılan hizmetlere önce kendimiz sahip çıkmamız lazım, emekçi insanlara yardımcı olmamız lazım

MEMLEKETİMİZE BELEDİYEMİZE MİLLİ SERVETİMİZE SAHİP ÇIKMAMIZ LAZIM

 

Memleketimizin haber ihbar hattına hergün onlarca şikayet sorun sıkıntılar yazılıyor hepsine haber sayfası olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz öyle bir duruma düştükki haber yapmanın ötesine geçerek yetkililerle birebir iletişime geçip sorunları anında çözmeye çalışıyoruz.Ama yaptığımız emekler bazen boşa gidiyor.Gidince hizmet etme hevesimiz kırılıyor ve aklımıza elimizi ayağımızı hizmet yolundan çekmek geliyor.

 

Özellikle çöpler konusunda belediyemizle Başkan yardımcımız Ragıp Yıldırım Ve Temizlik İşleri Müdürümüz Mithat Alay, irtibata geçtiğimiz andan itibaren taleplerimize anında cevap verdiği halde maalesef bazı insanlarımız duyarsızlığından olması lazım çöp bidonlarını kırıyor savuruyor bazılarıda maalesef ortadan yok ediyor.

Sağlam olanlarada ne yazık ki götürüp çöplerimizi atmaya üşeniyoruz.

 

Peki neden?

 

Memleketin kaliteli hizmet alması için önce kendimizden ve biryerlerden başlamamız gerekiyor

 

Bu memlekette ben sen yaşamıyormuyuz? Kim var bizden başka bu memlekette? Binlerce lira paralar ödenerek gelen o çöp bidonları senin benim param değilmi? Hizmet için sana bana gelmedimiz peki bu belediyeye bu memlekete bu milli serevete kinimiz nefretimiz düşmanlığımız ne?

 

Lütfen...

 

Nasıl görmek istiyorsak öyle bırakalım.Memleketimizede Belediyemizede harcanan her Milli servetede sahip çıkmak insanlığımızın bir gereğidir

 

 

 

 

 

Diğer GÜNCEL Haberleri