Advert
Bu haber 19 Haziran 2019 16:51:56 Tarihinde eklenmiştir. 215 Defa Okundu.

KAYMAKAM ÖMER DERECİ'DEN ENGELLİ VATANDAŞIN TALEBİNE ANINDA YANIT

Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci Bugün Kendisine Tekerlekli Sandalye İçin Talebini İleten Engelli Vatandaşa anında yardımda bulundu

KAYMAKAM ÖMER DERECİ'DEN ENGELLİ VATANDAŞIN TALEBİNE  ANINDA YANIT

 

 

Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci Bugün Kendisine Tekerlekli Sandalye İçin Talebini İleten Engelli Vatandaşa Sandalyesini Evine Kadar Kendisi Yolladı.

 

 

Bugün kaymakamlık makamına giden Anıt Kırsal Mahallesi sakinlerinden engelli Suphi Düzce ve Ömer Şekerci Kaymakam Ömer Dereci ile görüşme sağladı.

 

Görüşmede engelli Ömer Sekerci'nin tekerlekli sandalye talebini not alan Dereci, Suphi Düzce'ninde ihtiyacı olup olmadığını sordu.Kendisinin tekerlekli sandalyesinin bulunduğunu kaydeden Düzce, arkadaşı için bir tane verilmesi karşısında memnun olacağını dile getirdi. Kaymakamlık binasından ayrılıp evlerine gitmelerinin hemen ardından Kaymakam Ömer Dereci talimat vererek istenen tekerlekli sandalyeyi eve kadar teslim ettirdi.

 

Bu olay karşısında oldukça sevininen Şekerci;

 

Allah kaymakamımız Ömer Dereci'den razı olsun.Daha bugün kendisiyle görüştüğümüz ve talep ettiğimiz tekerlekli sandalyeyi evimize kadar bizzat kendisi yolladı.

 

Görüşme sırasında bile bizimle çok ilgilenerek ilgi alaka gösterdi.Biz kendisinden razıyız Allah'ta ondan razı olsun.Ben ve ailem çok sevindik.Allah'ta hayatı boyunca onu sevindirsin.Daha yüce mertebelere getirsin inşallah diyerek haber sayfamız aracılığyla teşekkür edip duygularını iletti.

 

Diğer GÜNCEL Haberleri