Advert
Bu haber 19 Haziran 2019 14:26:46 Tarihinde eklenmiştir. 84 Defa Okundu.

AKADEMİK BİRLİK DERNEĞİ'NDEN REKTÖR ÇELİK’E ZİYARET

Akademik Birlik Derneği Üyeleri Harran Üniversitesi Rektörü Sn. Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik'i makamında ziyaret etti.

AKADEMİK BİRLİK DERNEĞİ'NDEN REKTÖR ÇELİK’E ZİYARET

 

 

 

Akademik Birlik Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Yaşar Dörtbudak ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Hamza Yalçin'in hazır bulunduğu ziyarette Dernek Başkanı Dörtbudak, derneğin kuruluş amaçlarından, gerçekleştirmeyi planladıkları faaliyetlerinden ve hizmet alanlarından bahsederek bölgemiz, ülkemiz ve insanlık adına bilimsel faaliyetler çerçevesinde gerçekleştirmeyi düşündükleri çalışmalarda her zaman Üniversitemizle işbirliği içinde olma arzusunda olduklarını belirtti.

 

 

Derneğimiz hakkında bilgi verip, görüş alışverişinde bulunduk


Akademik alanda gayret gösteren ve toplum yararına hizmet etmek isteyen akademisyenleri bir çatı altında toplamayı hedeflediklerini belirten Akademik Birlik Derneği Başkanı Muhammed Yaşar Dörtbudak, “Üyelerimizle özelde bulunduğumuz bölge, genelde ise ülkemiz ve insanlık adına bilimsel faaliyetler çerçevesinde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz çalışmalarda her zaman Üniversitemizle işbirliği içinde olma arzumuzu değerli Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik ile paylaştık. Kendisine derneğimiz hakkında bilgi verip, görüş alışverişinde bulunduk. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Rektörümüze teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Kendilerinin her zaman destekçisi olacağız

 


Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sabri Çelik ise, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Faydalı çalışmalara ve projelere imza atacaklarını düşündüğüm Akademik Birlik Derneği yöneticilerine ve üyelerine başarılar diliyorum. Bizleri ziyaret ederek mutlu ettiler. Kendilerinin her zaman destekçisi olacağız. Bu ziyaret vesilesi ile tüm akademisyenlerimize başarılar diliyorum” dedi.

 

 

 

Diğer GÜNCEL Haberleri