Advert
Bu haber 15 Haziran 2019 14:18:39 Tarihinde eklenmiştir. 385 Defa Okundu.

Silahlı Kavgada Ölenlerin İsimleri Belli Oldu!

Silahlı kavgada Ölenlerin İsimleri Belli Oldu!

Silahlı Kavgada  Ölenlerin İsimleri Belli Oldu!

 

 

 

Şanlıurfa'nin Siverek ilçesinde  sabah saatlerinde çıkan silahlı kavgada ölü ve yaralıların olduğu bildirildi.

 

 

Olay yerine çok sayıda güvenlik ekibi sevk edildi. Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde sabah saatlerinde akrabalar arasında çıkan kavga sonucunda 6 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı.

 

 

Siverek ilçesine  bağlı Çeltik Köyünde çıkan kavgada 16 yaşındaki Yusuf Rojhat İzol, 55 yaşındaki Cihan İzol, 28 yaşındaki Serhat Ferman İzol, 55 yaşındaki Cemal İzol ve 24 yaşındaki Mehmet Metin İzol çeşitli yerlerinden yaralandı.

 

 

 

Siverek Devlet Hastanesinde kaldırılan yaralılardan Cihan İzol, Ferman İzol ve Cemal İzol buradan Şanlıurfa'daki çeşitli hastanelere sevk edildi. Yaralanan 2 kişi ise Diyarbakır'daki hastenelere sevk edilirken, ölenler arasında kadınların da olduğu belirtildi.

 

 

 

Çıkan kavgada hayatını kaybedenlerin isimleri ise şu şekilde: Rıdvan Buluş (30), Serdar Delen (31), Zozan İzol (42) , Mustafa Serdar İzol (24), Meral izol (42) ve Hakki İzol (49).

 

 

 

HASTANEYİ BASTILAR

 

 

 

Yaralıların hastaneye kaldırılmasının ardından taraflardan birinin hastaneyi bastığı öğrenilirken, jandarma geniş güvenlik önlemleri aldı.

 

 

 

KAÇARKEN 2 KİŞİYE ÇARPTILAR

 

 

 

Öte yandan Rıdvan Buluş (30) ve Serdar Delen'in (31) kavga ile ilgisinin olmadığı, kavgadan kaçanların içinde olduğu otomobilin çarpması sonucunda yaşamlarını yitirdikleri ifade edildi.

 

 

 

Urfa Haberleri

Diğer GÜNCEL Haberleri