Advert
Bu haber 15 Haziran 2019 13:20:41 Tarihinde eklenmiştir. 196 Defa Okundu.

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANIYLA MÜDÜRÜYLE SINAV GÜNÜ HİZMET İÇİN SAHADA

Viranşehir Belediyesi Belediye başkanıyla birim amirleriyle ve araç gereçleriyle sınava giren öğrencileri ve yakınlarını yalnız bırakmadı

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANIYLA MÜDÜRÜYLE SINAV GÜNÜ HİZMET İÇİN SAHADA

Viranşehir Belediyesinden YKS’ye giren Öğrenci ve Velilere Tam Destek Sağlandı 


Uzun bir maratonun ardından bugün YKS sınavı başladı. Viranşehir Belediyesi YKS’de Öğrenci ve Velilere yardımcı olmak için Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatı üzerine kriz masası oluşturdu. 


2019 YKS sınavı bugün başladı. 

Tüm ülkede olduğu gibi Viranşehir’de de öğrenci ve velileri sınav heyecanı sardı. Öğrencilerin ve velilerin bugünkü heyecanlarına ortak olan bir kurum da Viranşehir Belediyesi oldu. Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatı ile Öğretmen Evi önünde kriz masası kuruldu. Başkan Ekinci, belediyenin tüm birimlerine her öğrencinin yardımına koşma talimatını verdi.  

Sabah saatlerinde sınav yerlerine yetişmeye çalışan öğrencilere Zabıta ekipleri araçları ile yardımcı olarak, öğrencileri okullarına bıraktı. Yine sıcaklığın 40 dereceyi bulduğu ilçede çocuklarının heyecanını okul önünde bekleyerek yaşayan ailelerin imdadına da yetişen Viranşehir Belediye ekipleri, velilere soğuk su dağıttı. 


Viranşehir Belediyesinin tüm birim müdürleri ve çalışanları tek tek velilerle ilgilenerek, sınav sürecinde bir sorun karşısında kendileriyle iletişime geçmelerini istedi.

 Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, daha önce verdiği demeçlerde belediyenin tüm imkânları ile öğrencilerin hizmetinde olacağını, Viranşehir gençlerinin başarılı olması için ne gerekiyorsa yapacaklarını ifade etmişti. 


Sabah saatlerinde Viranşehir belediye başkan vekili Vecdi Özkan Viranşehir belediye başkan yardımcısı Rağıp Yıldırım ve Viranşehir Milli eğitim müdürü Mehdi Turgut kriz masasında oturarak gelen taleplere anında cevap verdiler

 

 

 

 

 

Diğer GÜNCEL Haberleri