Advert
Bu haber 13 Haziran 2019 20:54:05 Tarihinde eklenmiştir. 222 Defa Okundu.

VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET RAGIP YILDIRIM'DAN YKS MESAJI

Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı M.Ragıp Yıdırım Bu Hafta Sonu YKS Sınavlarına Girecek Öğrenciler İçin Başarı Mesajı Yayınladı

VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET RAGIP YILDIRIM'DAN YKS MESAJI

Belediye Başkan Yardımcısı  Yıldırım  YKS’ye Girecek Öğrencilere Başarılar Diledi

 

Viranşehir  Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ragıp Yıldırım, bu hafta sonu yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek olan tüm öğrencilere başarılar diledi.

 


Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ragıp Yıldırım  yayımladığı mesajında ailelere seslenerek Öğrencilerin hayatlarının en önemli sınavlarından birisi olan bu sınavda onlara destek olmalarını istedi.

 

YKS'nin öğrencilerin lisans eğitimine geçişte önemli bir basamak olduğunu ifade eden Başkan Yardımcısı Yıldırım; 

 

Öğrencilerimiz bütün bir yıl emek ve çaba göstererek hazırlandıkları Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda başarılı olacaklarına inancımız tamdır.

 

Ancak belirtmeliyim ki bu sınavda başarı elde edememek hiçbir şeyin sonu değildir. Aldığınız sonuç ne olursa olsun, önünüzde uzun bir hayat var diyerek sınava büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan siz kıymetli öğrencilerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum dedi.

 

Yıldırım ayrıca;

 

Sınava girecek öğrencilerimizin rahat, stressiz bir ortamda bulunmaları ve sınava adapte olmaları için gürültüsüz bir ortam sağlamanın her vatandaşın asli bir görevi olduğunun altını çizerek özellikle araç sürücülerini bu konuda duyarlı olmaya çağırdı

Diğer GÜNCEL Haberleri