Advert
Bu haber 24 Mayıs 2019 15:26:56 Tarihinde eklenmiştir. 215 Defa Okundu.

BAŞKAN EKİNCİ ÇEVRE YOLU İÇİN KOLLARI SIVADI

Viranşehir’in Çevre yolu için kolları sıvayan Belediye Başkanı Salih Ekinci, Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü yetkilileriyle toplantı yaptı

BAŞKAN EKİNCİ ÇEVRE YOLU İÇİN KOLLARI SIVADI

 

 

 

 

Viranşehir’in Çevre yolu için kolları sıvayan Belediye Başkanı Salih Ekinci, Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü yetkilileriyle toplantı yaptı.

 

 

 

Viranşehir Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen istişare toplantısına Belediye Başkanı Salih Ekinci, Karayolları 9.Bölge müdürlüğü etüd proje baş mühendisi Ali Asef Cengiz, proje mühendisi Neslihan Bedirhanoğlu Taş, Belediye meclis üyesi Eyyüp Öztürk, Belediye İmar Müdürü Hıdır Çakar ve İmar müdürlüğüne bağlı teknik personel katıldı.

 

 

 

Proje baş mühendisi Ali Asef Cengiz, Başkan Ekinci’ye sinevizyon eşliğinde çevre yolu ile ilgili detaylı bilgi verdi.

 

 

 

Yaklaşık 45 dakika süren toplantıda, çevre yolunda yapılacak değişiklikler,geçiş yolları, kavşak ve köprüler konusunda istişarelerde bulunuldu. Çevre yolu ile ilişkin yapılan istişare toplantısının ardından konuşan Başkan Ekinci, Viranşehir’de sıkışan trafiğin rahatlaması için çevre yolunun şart olduğunu belirterek, projenin hızlanması ve bir an önce hayata geçirilmesi konusunda ellerinden gelen desteği ve kolaylığı sunacaklarını söyledi.

 

 

Viranşehir İlçe halkına verdikleri sözlerin arkasında olduğunu ifade eden Başkan Ekinci, Çevre yolu gibi verilen bütün sözleri bir bir gerçekleştireceklerini kaydetti. Koltuğa oturmak için gelmediğini yineleyen Başkan Ekinci, hedefinin Viranşehir’i daha temiz, daha yeşil ve daha yaşanılır bir kent yapmak olduğunun altını çizdi..

 

 

 

Diğer GÜNCEL Haberleri