Advert
Bu haber 17 Mayıs 2019 15:00:44 Tarihinde eklenmiştir. 161 Defa Okundu.

KURUMLAR ARASI OYNANAN VOLEYBOL ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

Viranşehir Mili Eğitim müdürlüğün düzenlediği kurumlar arası Voleybol turnuvasına 36 takımın katıldı

KURUMLAR ARASI OYNANAN VOLEYBOL ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

 

 

 

Viranşehir Belediyesi Spor Kompleksi Kapalı Spor Salonunda organize edilen Voleybol Turnuvası final maçına Viranşehir Belediye Başkan Yardımcıları Rakip Yıldırım, Aslan Çiftçi, Başkan vekili Eyüp Öztürk, Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İlhan Erkan, Belediye Spor Kulübü Başkanı Mahmut Ekinci,  Muhtarlar Derneği Başkan Ömer Ekinci katılım gösterdi.

 

 

 

Viranşehir Devlet Hastanesi ve Karacadağ Lisesinin finale kaldığı turnuvada heyecan dolu anlar yaşandı. Taraftarlar maçı büyük bir coşku ile izledi. Belediye başkan yardımcıları ve protokol üyeleri maç heyecanını paylaşarak  gerçekleştirilen ödül töreninde kupalarını ve madalyalarını başarı gösteren takımlara takdim etti. 

 

 

 

Viranşehir Milli Eğitim adına organize edilen 36 takımın mücadelesi içerisinde başarılı olan Karacadağ Lisesi, Viranşehir devlet hastanesini (3- 1) net bir skorla yenerek şampiyon oldu. 

 

 

 

İkinci olan Viranşehir Devlet hastanesi, üçüncü ise Viranşehir Emniyet müdürlüğü olarak dereceye girip ödüllerini aldı.

 

 

 

 Viranşehir Belediye Başkan yardımcısını Aslan Çiftçi: ”İlçemizde düzenlenmiş olan spor etkinlikleri sayesinde sosyal aktivitelere ağırlık verilerek güzel vakit geçiren sporseverler bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar. Kazanan dostluk oldu." dedi.

 

 

 

 Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Rağip Yıldırım kupanın sahibi olan Karacadağ lisesini tebrik ederek başarılarını kutlayıp kupalarını ve madalyalarını takdim etti.  

 

 

Viranşehir Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut:" İlçemiz adına her zaman  spora ve sporcuya gereken önemin verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Viranşehir Milli Eğitimi olarak bundan sonrada bu ve buna benzer turnuvaları düzenlemeye devam edeceğiz." dedi. Ayrıca bu organizeye yapan ve Viranşehir belediye Başkanı Sayın Salih Ekinci başta olmak özere başkan yardımcıları Aslan Çiftçi, Rakip Yıldırım ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

Yaklaşık bir ay süren Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası Final Maçından sonra  toplu olarak hatıra fotoğrafları çekildi.

 

 

 

 

 

 

 

Diğer GÜNCEL Haberleri