Advert
Bu haber 15 Nisan 2019 17:54:13 Tarihinde eklenmiştir. 176 Defa Okundu.

BAŞKAN EKİNCİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN YENİ DÖNEM İLK MECLİS TOPLANTISI'NA KATILDI

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni dönem için gerçekleşen ilk meclis grup toplantısına katıldı

BAŞKAN EKİNCİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN YENİ DÖNEM İLK MECLİS TOPLANTISI'NA KATILDI

 

 

 

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni dönem için gerçekleşen ilk meclis grup toplantısına katıldı.

 

 

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis toplantısına Viranşehir ekibine başkanlık ederek katılım sağlayan Başkan Ekinci, sabah oturumunda diğer meclis üyeleri ile birlikte toplantıya katılım sağladı.

 

 

 

Toplantıda Başkan Ekinci çalışma arkadaşları ile tanışarak başarı dileklerinde bulundu.

 

Başkan Ekinci yeni dönem ilk meclis grup toplantısı hakkında kısa bir açıklama yaparak, " Şanlıurfa’da Büyükşehir Meclis toplantısının ilk oturumuna katıldık. Bu çatı altında 5 yıl boyunca beraber çalışacağımız arkadaşlarımız ile tanışma fırsatı bulduk. Viranşehir’in Büyükşehir Belediyesine ait olan yerlerde ki hizmetlerin yapımı için büyük çabalar harcayacağız. İnşallah bu dönem Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Viranşehir’i hizmete doyuracağız. Gerçekleşen toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum.”Diye konuştu.

 

 

 

 

Diğer GÜNCEL Haberleri