Advert
Bu haber 01 Nisan 2019 02:23:07 Tarihinde eklenmiştir. 383 Defa Okundu.

VEKİL ÖZŞAVLI VE BAŞKAN EKİNCİ’DEN İLK AÇIKLAMALAR

31 Mart Yerel Seçimlerinde Viranşehir’den zaferle çıkan Ak Parti’nin Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci ve Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı zafer sonra sosyal medyalarından ilk açıklamalarını paylaştılar.

VEKİL ÖZŞAVLI VE BAŞKAN EKİNCİ’DEN İLK AÇIKLAMALAR

31 Mart Yerel Seçimlerinde Viranşehir’den zaferle çıkan Ak Parti’nin Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci ve Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı zafer sonra sosyal medyalarından ilk açıklamalarını paylaştılar.

 

Sosyal medya hesabınsan birlikte ve beraberlik mesajı paylaşan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı şunları paylaştı.  ” Viranşehir’de artık Ak Parti dönemi başladı. Tüm Viranşehir’e hayırlı uğurlu olsun. Ak Parti olarak bize oy veren vermeyen herkesi kucaklayarak Viranşehir’de adil, eşit ve hakkaniyetli bir yönetim tesis edileceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Başta bize oy veren halkımıza, bizimle beraber her gönüle girmeye çalışan Ak Neferlere ve bize güvendiği için liderimiz, devlet başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”

 

Sosyal Medya hesabından birlikte başardık mesajı veren Viranşehir’in yeni Belediye Başkanı Salih Ekinci yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:  “Sevgili Viranşehirli hemşerilerim uzun ve yorucu saha çalışmasının sonunda Viranşehir’de birlikte tarih yazdık. Bu başarı bizim değil hepimizin başarısıdır. Birlikte Başaracağız, dedik Hamdolsun hep birlikte tarihi bir zafer kazandık. Başta bizlere teveccüh gösteren seçmenimize, Ak Parti İlçe Başkanımıza ve Yönetimine, Kadın Kolları ve Gençlik Kollarımıza, gönüllü olarak seçim çalışmalarımızda görev alan tüm dostlarımıza ve 200 bin nüfusu ile tüm Viranşehir halkına teşekkür ediyorum.

 

Bizlere teveccüh gösteren Reis-i Cumhurumuz, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, seçim çalışmalarımız boyunca bizleri yalnız bırakmayan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Doç. Dr. Halil Özşavlı ve Şanlıurfa Milletvekillerimize, İl Başkanımıza ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve burada ismini sayamadığımı emeği geçen herkese ayrıca yürekten teşekkür ediyorum.

 

Viranşehir İlçemiz ilk kez Ak Belediyecilikle tanışmış olacak. Bu gün Viranşehir’in bayram günüdür. Viranşehir’de 200 bin kişi kazandı. Bu sonuç kaybedeni olamayan Viranşehir’in kazandığı bir seçimdir. Hemşerilerimizin bize ve Ak Partimize teveccüh göstermesi bizleri fazlası ile mutlu etti. Milletimiz son sözünü söyleyerek tercihini bizden ve hizmetten yana yaptı. Halkımızın bu tercih ve teveccühünü boşa çıkarmayacağız. Kucaklayıcı ve kuşatıcı olacağız. Bizlere yüreğini açan herkesin yüreğine dokunacağız. Milletimize hizmet etmekten şeref duyuyoruz. Seçim yarışını geride bıraktık. Bundan sonra Viranşehir’e hizmet etme zamanıdır. ”

 

 

Diğer GÜNCEL Haberleri