Advert
Bu haber 19 Mart 2019 12:20:23 Tarihinde eklenmiştir. 155 Defa Okundu.

EKİNCİ: SÖZ VERDİK YENİ SANAYİ SİTESİNİN YOL SORUNU GİDERİLİYOR

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, geçtiğimiz hafta Sanayi sitesi esnafına verdiği müjdenin ardından kilitli parke taşlarının getirildiğini söyledi.

EKİNCİ: SÖZ VERDİK YENİ SANAYİ SİTESİNİN YOL SORUNU GİDERİLİYOR

 

 

 

Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesinde AK Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci, geçtiğimiz hafta Sanayi sitesi esnafına verdiği müjdenin ardından kilitli parke taşlarının getirildiğini söyledi.

 

 

 

Ekinci, 31 Mart yerel seçimler çalışması kapsamında geçen hafta Sanayi Esnafını ziyaret etmişti.Esnaf ziyaretinde talep ve sorunları dinleyen Ekinci, Esnafa Yeni Sanayi sitesine kilitli parke taşının en kısa sürede döşeneceğini mijdelemişti.Verilen sözün ardından kilitli parke taşları bugün getirilerek hazırlıklara başlandı.

 

 

 

Konu ile ilgili olarak AK Parti Adayı Ekinci, Yeni Sanayi sitesine giderek kilitli parkeleri inceledi. Burada kısa bir açıklama yapan Ekinci, söz verdikleri gibi çalışmaların başlanacağını kaydetti. Ekinci," İlçemizde uzun yıllar özlemle beklenen Sanayi Sitesinin yol sorunu inşallah en kısa sürede giderilecek.

 

 

Bu anlamda Viranşehir Belediyesi'ne Teşekkür ediyorum.İnşallah göreve geldiğimiz takdirde halkımıza en güzel hizmetleri yaparız. Çünkü AK Parti hizmet partisidir.Bizde bunun bir neferi olarak Viranşehirimizi el Birliği ile kalkındıracağız.Şimdiden kilitli parkelerin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum."Diye konuştu.

 

 

 

 

Diğer GÜNCEL Haberleri