Advert
Bu haber 13 Mart 2019 00:17:38 Tarihinde eklenmiştir. 242 Defa Okundu.

ESKİ BELEDİYE BAŞKANI KELEŞABDİOĞLU'NDAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EKİNCİ'YE DESTEK ZİYARETİ

Viranşehir Eski Belediye Başkanı İbrahim Halil Keleşabdioglu Ak Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci'yi Seçim Bürosunda Ziyaret Ederek Destek Sözü Verdi

ESKİ BELEDİYE BAŞKANI KELEŞABDİOĞLU'NDAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI EKİNCİ'YE DESTEK ZİYARETİ

Eski Başkan’dan Yeni Başkan Adayı’na Ziyaret


Viranşehir'de Anavatan Partisi (ANAP)'tan Belediye başkanlığı yapmış olan İbrahim Halil Keleşabdioğlu Ak Parti Viranşehir Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci’nin seçim bürosuna gelerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.


Keleşabdioğlu seçim bürosu önünde büyük bir kalabalık ile karşılanırken sevincini gizleyemedi.

 


Ak Parti Belediye Başkan Adayı Salih Ekinci yaptığı açıklamada Keleşabdioğlu ailesi viranşehirde yıllarını siyasete adamış ve belediye başkanlıkları yapmıştır. Büyüğüm Ağabeyim İbrahim Halil Keleşabdioğlu’da bunlardan birisidir. Bu akşam bizi onurlandırarak bizleri ziyarete geldiği için kendisine sonsuz teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum dedi.

 


Keleşabdioğlu yaptığı açıklamada:

 

Salih Ekinci Viranşehir için bir dönüş noktasıdır. Genç, Bilgili, Yetenekli ve partisi gibi AK bir kişiliğe sahip olduğu için viranşehir olarak gençlerimize sahip çıkmamız gerek diyen Keleşabdioğlu 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde herkesin Salih kardeşimize sahip çıkması gerektiğini ifade etti.

Diğer GÜNCEL Haberleri