Advert
Bu haber 12 Mart 2019 22:34:28 Tarihinde eklenmiştir. 209 Defa Okundu.

VİRANŞEHİR'Lİ 14 YAŞINDA Kİ ÇOCUKTAN 3 GÜNDÜR HABER YOK

Dİyarbakır'a dayısının yanına giden 14 yaşında ki çocuktan 3 gündür haber alınamıyor

VİRANŞEHİR'Lİ 14 YAŞINDA Kİ ÇOCUKTAN 3 GÜNDÜR HABER YOK

Diyarbakır’da 3 gün önce kaybolan 14 yaşındaki Viranşehirli çocuktan haber alınamıyor.

 

İddiaya göre; Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinin Cumhuriyet Mahallesinde yaşayan 14 yaşındaki Mehmet Ali Kayan, 4 gün önce (Cumartesi) günü Diyarbakır’da ikamet eden dayısına misafirliğe gitti. Dayısının evinde bir gece kalan Kayan, Pazar günü Viranşehir’e dönmek üzere dayısı ile birlikte minibüs otogarına geldi. 14 yaşındaki Mehmet Ali Kayan, burada minibüsün geç hareket edeceğini söyleyerek dayısına eve dönmesi istedi. Dayısı otogardan ayrıldıktan sonra Mehmet Ali Kayan’dan bir daha haber alınamadı. Çocuğundan haber alamayan Kayan Ailesi, durumu Polise bildirdi. Diyarbakır il Emniyetine kayıp başvurusu yapan aile, çocuklarının sağ salim bulunmasını istiyor.

 

Viranşehir Haber Gazetesine konuşan baba Şirin Kayan,

 

Çocuğunun kaybolduğunu ve 3 gündür kendisinden haber alamadığını belirtti. Baba Şirin Kayan, "Geçtiğmiz hafta Cumartesi günü oğlum Diyarbakır’da ikamet eden dayısının evine gitti. Bir gece dayısında kalan oğlum, Pazar günü Viranşehir’e gelmek için dayısı ile birlikte minibüs otogarına geliyorlar. Oğlum burada dayısına, sen eve dön minibüsün hareket etmesine daha zaman var ben giderim diyor. Dayısı da orada kendisiyle vedalaşıp ayrılıyor. Aradan saatler geçmesine rağmen oğlum eve dönmeyince meraklandık.Telefonunu aradık. Telefonu kapalıydı ve bir daha da kendisine ulaşamadık.

 

Tam 3 gündür kendisinden haber alamıyoruz. Diyarbakır polisine kayıp başvurusunda bulunduk. Oğlumun durumundan endişeliyim. Yetkililerden çocuğumun bir an önce bulunmasının rica ediyorum” diye konuştu. 

 

Kayıp çocuğu gören yada bulanlar, 05428992709 numaralı telefondan babasına ulaşabilir.

Diğer GÜNCEL Haberleri