VİRANŞEHİR KAYMAKAMI ÖMER DERECİ'DEN KADİR GECESİ MESAJI
Advert

VİRANŞEHİR KAYMAKAMI ÖMER DERECİ'DEN KADİR GECESİ MESAJI

Viranşehir Kaymakamı Ömer Dereci Kadir Gecesi Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı

VİRANŞEHİR KAYMAKAMI ÖMER DERECİ'DEN KADİR GECESİ MESAJI
Advert

Kaymakam Dereci Mesajında;

Rahmet ve bereket ayı mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaştığımız şu günlerde bin aydan hayırlı Kadir Gecesinin idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Allah'ın sonsuz rahmetinin yeryüzünü kuşattığı bu müstesna geceyi, hayatımızı adalet, merhamet ve güzel ahlak üzere yeniden düzenlemek, kötülüklerden arınmak ve tövbe etmek için önemli bir fırsat olarak telakki etmeli, birlik ve kardeşliğimizi daha güçlü tesis etmeliyiz.

İnsanlığın küresel vebalarla boğuştuğu son çeyrek asırda ülkemizde de etkili olan Koronavirüs salgını nedeniyle ibadetlerimizi bireysel olarak ifa etmek zorunda kaldığımızı da hatırdan çıkarmadan insanlığın huzuru, sağlık ve sıhhati, sıkıntıların son bulması için de dua etmeyi unutmamalıyız.

Kadir Gecesi’nde doruğa çıkan manevi güzelliklerin diğer günlerde de artarak devam etmesini ve millet olarak aramızdaki sabrı, hoşgörüyü, yardımlaşmayı arttırmasını, paylaşmayı ve özveriyi pekiştirmesini, salgın sürecinin en kısa sürede sona ererek ülkemizin bu zorlu zamanları başarıyla atlatmasını Yüce Allah’tan temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Viranşehirli hemşerilerimiz  olmak üzere, Aziz Milletimizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor, bu Gecenin Ülkemize, tüm İslam âlemine ve bütün insanlığa sağlık, sıhhat, huzur ve afiyet getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum. Allah Vatanımıza, Bayrağımıza, Devletimize, Milletimize zeval vermesin Birlik ve Beraberliğimiz daim olsun.Dedi

Kaymakam Ömer Dereci Ömer Derci Kaymakam Ömer Dereci Ömer Dereci Kadir gecesi mesaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
VALİ ERİN UYARDI!
VALİ ERİN UYARDI!