VİRANŞEHİR BELEDİYESİ, BERBER VE KUAFÖRLERE DEZENFEKTE HİZMETİ VERMEYE BAŞLADI
Advert

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ, BERBER VE KUAFÖRLERE DEZENFEKTE HİZMETİ VERMEYE BAŞLADI

COVID-19 tedbirleri kapsamında 21 Mart'ta kapatılan berber ve kuaförler, 11 Mayıs'ta yeniden işbaşı yapacak. Viranşehir Belediyesi de berber ve kuaförlere hijyen desteği sağlayarak işyerlerini dezenfekte etmeye başladı

 VİRANŞEHİR  BELEDİYESİ, BERBER VE KUAFÖRLERE DEZENFEKTE HİZMETİ VERMEYE BAŞLADI
Advert

Koronavirüs tedbirleri kapsamında 21 Mart'ta kapatılan berberler ve kuaförler Pazartesi hizmet vermeye başlayacak. Belli kriterlere göre hizmet vermesi beklenen berberler için bazı şartlar belirlenmişti.

Bu kapsamda Viranşehir Belediyesi ekipleri berber ve kuaförlerde hijyen denetimi yaparak iş yerlerini dezenfekte edildi. Alınması gereken önlemlerle ilgili işyeri sahiplerine bilgiler verilirken Pazartesi gününden itibaren açılacak olan iş yerlerinin zabıta ekipleri tarafından denetlenmesi planlandı.Buna göre  09-.21 saatleri arasında çalışacak berberler randevu sistemiyle müşteri kabul edebilecekler. Yan yana iki koltukta müşteri kabul edilmeyecek. Müşteriler arasında bir koltuk boş kalacak. Çalışanlar maske ve eldiven kullanarak ellerini dezenfekte ile temizleyecek.

Viranşehir Belediye  Başkanı  Salih Ekinci bu konuyla ilgili yaptığı açıklamada :

" Esnafa desteklerinin devam edeceğini ifade ederek "Korona virüs tedbirleri kapsamında faaliyetleri durdurulan berber ve kuaförler 11 Mayıs'ta çalışmaya başlayacaklar. Bizler de Viranşehir Belediyesi olarak esnafımızın yanında olmak ve destek vermek için bütün berber ve kuaförlerimizin dezenfekte işlemini gerçekleştirmeye başladık" dedi.

İşyeri dezenfekte edilen Berber Ekrem Önen yapılan bu uygulamadan dolayı memnuniyetini dile getirerek belediye yöneticilerine teşekkürlerini iletti

 

Viranşehir belediyesi Berber kuaför dezenfekte dezenfekte Salih Ekinci
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
VALİ ERİN UYARDI!
VALİ ERİN UYARDI!