Advert
Advert
Döviz Kurları
  • Bist : 90.051,10
  • Altın : 214,41
  • Dolar : 5,3526
  • Euro : 6,0881
Şanlıurfa Hava Durumu
Parçalı Bulutlu Sıcaklık : 12°C / 5°C Durum : Parçalı Bulutlu
Bu haber 06 Ekim 2018 12:42:18 Tarihinde eklenmiştir. 295 Defa Okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: McKinsey'den Hizmet Almayacağız, Biz Bize Yeteriz!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: McKinsey'den Hizmet Almayacağız, Biz Bize Yeteriz!

Cumhurbaşkanı Erdoğan: McKinsey'den Hizmet Almayacağız, Biz Bize Yeteriz!

 

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda değerlendirmelerde bulundu ve tartışmalara yol açan Mckinsey ile alakalı olarak ifadeler kullandı.

 

 

 

Mckinsey ile alakalı olarak değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında; "Bu zat ücretli gizli tutulmuş bir danışmanlık şirketi üzerinden aklı sıra bizi köşeye sıkıştıracak.

 

 

 

Bunu tüm arkadaşlarımıza söyledim. Bunlardan fikri danışmanlık hizmeti de almanıza gerek yok dedim. Biz, bize yeteriz." dedi.

 

 

 

Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında bu ifadeleri kullandı. "Dünya'da kamu borçlarının milli gelirlere oranları en düşük devletlerden biri Türkiye olarak bilinmektedir. Bizler ülkemizi faiz, enflasyon, kur üçgenine sıkıştırmayı çalışanların oyunlarını bozmakla uğraşmaktayız.

 

 

Cumhurbaşkanlığı külliyesi hakkında bunun iftiralarını dinlemekten sıkıldı. Hatırlarsanız külliyemiz ilk hizmet sürecine başladığında oraya gelmeyeceğini belirtmişti. Altın klozetler falan dedi.

 

 

 

Bunlar bu kadar iftira ile yetişmiş tipler. Dünyada başarılı olarak gösterilen kamu-özel ortaklığı projelerini eleştirmeleri mantıktan uzaktır. İşte üçüncü havalimanı. Bay Kemal, o da öyle. Üçüncü köprü o da öyle. Bunlar neyle yapılıyor?

Bunu öğren. Bay Kemal sen anlamazsın bu işten. SSK'yı da böyle batırmıştın zaten. Bunları kaynakların çeşitlerini artırarak yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Türkiye'de bu kadar kısa sürede bu kadar yatırımları hayata geçirmesini anlamayan birine anlatmayı söz israfı olarak görmekteyiz.

 

 

Son Dakika

Yorum Yap

Toplam 0 Kez yorumlandı.
Advert Advert

Diğer SİYASET Haberleri

Advert
Advert
Advert ">

Arşiv Arama

HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
12°C / 5°C
Durum
Parçalı Bulutlu
Namaz Vakitleri
İmsak
05:55
Güneş
07:23
Öğle
12:26
İkindi
14:55
Akşam
17:17
Yatsı
18:38

Anket

Tümü
İDAM GELSİN Mİ?
EVET
HAYIR
KARARSIZ