Advert
Bu haber 21 Ağustos 2018 08:04:16 Tarihinde eklenmiştir. 626 Defa Okundu.

Viranşehir Org Haber'den Kurban Bayramı mesajı

Viranşehir de halk tarafından en çok takip edilen viransehir.org Haber Yönetimi Kurban Bayramı kutladı.

Viranşehir Org Haber'den Kurban Bayramı mesajı

Viranşehir Org Haber Kurban Bayramı vesilesiyle yayınladığı mesajı'nda...

 

 

"Karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşanacağı bir Kurban Bayramına daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

 

Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik ve paylaşma gibi güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir.

 

 

Kurban Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır.

Bayram günlerinde, bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Bayramlar aynı zamanda bir gönül kazanma seferberliğidir.Selamlaşarak kucaklaşarak, kurbanlarımızı paylaşarak ikramda bulunarak bayram sevincini çoğaltmalıyız. Aile büyüklerimizin hayır dualarını alırken, gözlerimizin nuru olan çocuklarımızı sevindirirken, öksüzleri, yetimleri, garipleri de asla unutmamalıyız.

 

Her biri birer kahramanlık ve fedakarlık abidesi olan şehitlerimize, gazilerimize vefa borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz. Aziz şehitlerimize bir kez daha Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükranla selamlıyoruz

Bu vesileyle, Bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyor, kurbanlarımızın Allah katında makbul olmasını diliyor, huzur ve saadet dolu bir bayram geçirmenizi Rabbimden temenni ediyoruz.

 

 

Başta vatani görevini yerine getiren kahraman güvenlik güçlerimiz olmak üzere, tüm hemşehrilerimin, soydaşlarımızın ve tüm İslam dünyasının Kurban Bayramını kutluyor, hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz"

 

Murat Sever & Abbas Mutlu

 

Viranşehir Org Haber

Diğer GÜNCEL Haberleri