VİRANŞEHİR KAYMAKAMLIĞINDAN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE DESTEK
Advert

VİRANŞEHİR KAYMAKAMLIĞINDAN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE DESTEK

Koronavirüs ile mücadele kapsamında Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları ile Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi dışında kalan vatandaşlarımıza Viranşehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından destek sağlanacak.

VİRANŞEHİR KAYMAKAMLIĞINDAN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE DESTEK
Advert
Viranşehir Vefa Sosyal Destek Hattına telefonla talebini iletecek ihtiyaç sahibi ailelerin durumları her gün saat 16:00'da toplanacak olan Viranşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetince değerlendirilecektir. Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi sosyal yardımlarından faydalanmayan ihtiyaç sahibi ailelere Viranşehir Belediyesi ve Kızılay'ında bulunduğu Vefa Sosyal Destek Grubu tarafında yardımlar vatandaşlarımıza konut ve hanelerinde teslim edilecektir. İhtiyaç sahipleri Viranşehir Vefa Sosyal Destek Hatları olan 0 (414) 511 92 40, 0(414) 511 21 89, ve 0 541 456 91 99 numaralarından günün her saatinde arayarak taleplerini iletebilecektir.

İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Koronavirüs salgını ile ülke olarak başarılı bir mücadele verdiklerini belirten İlçe Kaymakamımız ve Mütevelli Heyeti Başkanımız Sayın Ömer Dereci ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında olduklarını belirterek, bu zor süreci birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde atlatacaklarını kaydetti. Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi dışında kalan ihtiyaç sahibi ailelere destek olacaklarını belirten Kaymakamımız Sayın Ömer Dereci: " Gün boyunca Vefa Sosyal Destek Hatlarına gelen müracaatları saat: 16:00'da mütevelli heyeti olarak her gün değerlendireceğiz. İhtiyaç sahibi olduğunu  değerlendirdiğimiz ailelere bir sonraki gün Viranşehir Vefa Sosyal Destek Grubu ekiplerimiz tarafından yardımlar vatandaşlarımıza elden hanelerinde teslim edilecektir. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız telefon üzerinden müracaatlarını yapsın. Her zaman halkımızın yanında ve hizmetindeyiz" ifadelerini kullandı.

Ömer Dereci Viranşehir Kaymakamı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
VALİ ERİN UYARDI!
VALİ ERİN UYARDI!