Advert
Advert
Advert
Advert
Döviz Kurları
  • Bist : 99.835
  • Altın : 243,52
  • Dolar : 5,7651
  • Euro : 6,5229
Şanlıurfa Hava Durumu
Kuvvetli Yağmurlu Sıcaklık : 7°C / 3°C Durum : Kuvvetli Yağmurlu
Bu haber 16 Mayıs 2018 13:06:42 Tarihinde eklenmiştir. 388 Defa Okundu.

VİRANŞEHİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN RAMAZAN AYI İSTİŞARE TOPLANTISI

Viranşehir'de her ay düzenli olarak gerçekleştirilen İlçe Müftülüğü İstişare Toplantısı, Kaymakam Ömer Çimşit'in katılımı ile Ramazan ayı gündemiyle yapıldı.

VİRANŞEHİR İLÇE MÜFTÜLÜĞÜ’NDEN RAMAZAN AYI İSTİŞARE TOPLANTISI
   Viranşehir Kaymakamlığı Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya Viranşehir Kaymakamı  Ömer Çimşit, İlçe Müftüsü Kamil Oktay, cami imamları, din görevlileri ve Kuran Kursları eğiticilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

                Toplantının açılış konuşmasını yapan Viranşehir  İlçe Müftüsü Kamil Oktay Ramazan’da din hizmetlerinin en iyi bir şekilde yerine getirilmesi, vatandaşların ibadetlerinin aksamaması için bir araya geldiklerini ifade ederek:
“ Gerek ilçe merkezi gerekse kırsal mahallelerde rahmet, mağfiret, bereket ve ibadet ayı Ramazan ayına İlçe Müftülüğü olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Tüm camilerimizde teravih namazları ve mukabelelerin yapılması için gerekli tüm tedbirler alındı. Bu yıl Ramazan ayında israfın zararları vatandaşlarımızı anlatılacaktır. Diyanet İşleri Başkanlığınca Ramazan ayının teması israf olarak belirlendi.” ifadelerini kullandı.

                  İstişare toplantısında bir konuşma yapan Kaymakam Ömer Çimşit, mübarek Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde yaşanması için İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Belediyesi olarak gerekenlerin yapılacağını belirterek, Ramazan ayının önce ülkemize sonra İslam ve insanlık alemine huzur ve mutluluklar getirmesi dilek ve temennilerinde bulundu.
Ramazan ayı istişare toplantısının sonunda programa katılanların soruları İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit ve İlçe Müftüsü tarafından cevaplandı.
 
 

Diğer GÜNCEL Haberleri

Advert

Köşe Yazarları

Tümü
Advert
Advert

Arşiv Arama

HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
7°C / 3°C
Durum
Kuvvetli Yağmurlu
Namaz Vakitleri
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Anket

Tümü
İDAM GELSİN Mİ?
EVET
HAYIR
KARARSIZ