VİRANŞEHİR MUHTARLARI DERNEĞİ DÜZENLENEN TÖRENLE AÇILIŞI YAPILDI (VİDEOLU)
Advert

VİRANŞEHİR MUHTARLARI DERNEĞİ DÜZENLENEN TÖRENLE AÇILIŞI YAPILDI (VİDEOLU)

Viranşehir'de Şehir ve Kırsal mahalle muhtarının işbirliğiyle kurulan Viranşehir Muhtarları Derneği düzenlenen törenle açıldı.

VİRANŞEHİR MUHTARLARI DERNEĞİ DÜZENLENEN TÖRENLE AÇILIŞI YAPILDI (VİDEOLU)
Advert

 


Yenişehir Mahallesi’nde bulunan Viranşehir Muhtarları Derneği’nin açılış törenine Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı, CHP Viranşehir İlçe Başkanı Remzi Taylan, Viranşehir Ticaret Odası Başkanı Ömer Yazmacı, Viranşehir’in sevilen Kanaat Önderlerinden Abdulkadir Ulutaş,ilçenin Sevilen Simalarından Kanaat Önderi Ekrem Kaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yağan, Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi İsa Üçağaç, Dünya Müslüman Kardeşler Birliği Konfederasyonu ilçe Başkanı Ahmet Yılmaz, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yapılan açılış konuşmalarının ardından, protokol üyeleri ve dernek üyeleri hep birlikte açılış kurdelesini kesti. Protokol üyeleri daha sonra dernek binasına geçerek Viranşehir Muhtarları Derneği Başkanı Mithat Güllü’nün makamına geçti.
Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özşavlı, “Bu derneğin açılması konusunda muhtar arkadaşlarımız uzunca bir emek verdi. Karar verildi, uzunca bir süreç geçildi ve bugünün sonunda bir derneğin kuruluşu sağlandı. Gayet demokratik bir ortamda genel kurul yapıldı ve yönetim belirlendi. Şimdiye kadar gördüğüm en geniş üyeliği de bu dernekte gördüm. Bu, siz muhtar arkadaşlarımızın birlik ve beraberliğini göstermektedir. Dayanışma içerisinde olduğunuzu göstermektedir. Bu bizleri de sizleri de hizmet alan vatandaşlarımızı da kamu hizmeti gören kamu idarelerini de memnun eden bir gelişmedir. Bu nedenle ben, tüm muhtar arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu derneğin tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Viranşehir Muhtarları Derneğinin birlik ve beraberlik için kurulduğunu belirten Dernek Başkanı Mithat Güllü, “Birlik ve beraberliğimizin bozulmaması adına Mahalle Muhtarlarını bir arada toplamak için böyle bir derneği kurduk. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Açılışımıza katılan tüm arkadaşlarımıza da yürekten teşekkür ediyorum.


"BİRLİK BERABERLİK İÇERİSİNDE ÇALIŞACAĞIZ"

Viranşehir Muhtarları Derneği üyesi Başkan Yardımcısı Sinan Güneş ve Mahalle Muhtarları ise, derneğin kurulmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, “Viranşehir’deki muhtar arkadaşlarımız ile birlikte kurmuş olduğumuz bu dernek, birlik ve beraberliğimizi kurmak adına büyük bir çalışma oldu. Bundan sonra biz muhtarlar en azından kendi kabuğumuz içerisinde rahat bir ortamda çalışmaya başlayacağız. teşekkür ediyoruz. Bu derneğin tüm vatandaşlarımız adına hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mithat Güllü Viranşehir Muhtarları Derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
SÜRÜCÜSÜNÜN DİREKSİYON HAKİMİYETİNİ KAYBETTİĞİ ARAÇ DEREYE UÇTU
VALİ ERİN UYARDI!
VALİ ERİN UYARDI!