VİRANŞEHİR`DE 2020 YILININ İLK KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI
Advert

VİRANŞEHİR`DE 2020 YILININ İLK KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Viranşehir Belediyesi öncülüğünde 2020 Hizmet Planlama Koordinasyon Toplantıları Viranşehir İlçesinde Şanlıurfa büyükşehir ile devam etti.

VİRANŞEHİR`DE 2020 YILININ İLK KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI
Advert

Toplantıda Başkan Ekinci;

"Viranşehir de bir başarı varsa; bu Şanlıurfa büyükşehir belediye başkanımız Zeynel Abidin Beyaz gül ilçe belediye başkanımız, meclis üyelerimiz ve bürokratlarımızla beraber aldığımız bir başarıdır” dedi.

Sosyal belediyecilik ilkesiyle yola çıkan Viranşehir Belediyesi'nin Başkan Salih Ekinci başkanlığında gerçekleştirdiği 2020 hizmet planlama koordinasyon toplantıları Viranşehir İlçesinde yapıldı.

Viranşehir 2020 yılına dair yapılacak olan projeler masaya yatırıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül başkanlığında gerçekleşen hizmet planlama koordinasyon toplantısına Büyükşehir üst yönetimi, Daire Başkanları, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin Belediye Meclis Üyeleri ve Viranşehir Belediyesi birim müdürleri katıldı.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci yaptığı açıklamada;

“Bugün büyükşehir belediye başkanımız ekibiyle beraber Viranşehir ilçemize geldiler. Diğer ilçelerde yaptığı görüşmeler gibi, burada büyükşehir belediye başkanımız, genel sekreterimiz, genel sekreter yardımcılarımız, daire başkanlarımız ve belediye meclis üyelerimizle beraber burada karşılıklı oturup Viranşehir in sorunları, yapılacak projeler ve yapılması gereken projeler konusunda fikir alışverişinde bulunacağız. Daha önce Şanlıurfa’da haftanın belli bir gününde yine Büyükşehir Belediyesinde toplantı yapıyorduk. Sağ olsun Büyükşehir Belediye Başkanımız bu çalışmayı yeni başlattı. Bu çalışmanın yararlı ve hayırlı olacağına inanıyorum dedi.

Toplantıda konuşan Başkan Beyazgül;

“Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu toplantı 6 ıncı ilçe toplantımız, ama şunu ifade edebilirim ki; her bir toplantımızdan sonra arkadaşlarımızda ifade ediyorlar, bu toplantı konseptinin çok yararlı olduğunu dile getirdiler. Bu toplantıda, daha önce Salih Ekinci başkanımızın ifade ettiği gibi, Şanlıurfa’da üst yönetim olarak pazartesi ve salı günleri, Viranşehir'den geliyordu. Sizin de görüşlerinizi ve düşüncelerinizi alaraktan Şanlıurfa’da ortak çalışma masası etrafında toplanıyordu. Ancak bütün bu çalışmaları aldık, kendi bürokratlarımızdan brifingleri aldık belediye başkanlarımız kendi iç sistemlerini daha iyi tanıdı. Bürokratlarımız kendi koordinasyonunu çok daha iyi sağladıktan sonra bir de işin yerine gidelim orda ki bürokratları ve meclis üyelerimizin düşüncelerini alalım, belediye başkanımızın çalışmalarını görelim dedik. Buradan doğrudan doğruya sorulara muhatap olana hem Viranşehir’de ki bürokratlarımız hem Şanlıurfa’da ki bürokratlarımız bunların cevabını verecekler, eğer bir konu devamında bir çalışma icap ediyorsa, bu defa da eşleştirme yapacağız, diyeceğiz ki sen şu arkadaşımızla şunu takip et diyeceğiz bu şekilde bu çalışmaların devamını ve sonuç almasını sağlayacağız. dedi.

AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ise,

“Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyaz gül ve ekibine Viranşehir'de bu toplantıyı düzenledikleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Viranşehir Belediyesi Zeynel Abidin Beyazgül Salih Ekinci M.Emin Özçınar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
KORONAVİRÜS AŞISINDA BÜYÜK UMUT
KORONAVİRÜS AŞISINDA BÜYÜK UMUT
MERKEZ BANKASI YENİ BAŞKANI ESKİ BAKAN OLDU
MERKEZ BANKASI YENİ BAŞKANI ESKİ BAKAN OLDU