Advert
Döviz Kurları
  • Bist : 93.616,45
  • Altın : 209,66
  • Dolar : 5,3363
  • Euro : 6,0974
Şanlıurfa Hava Durumu
Sıcak Sıcaklık : 39°C / 27°C Durum : Sıcak
Bu haber 01 Temmuz 2017 23:56:02 Tarihinde eklenmiştir. 2817 Defa Okundu.

TAYYİPÇİLER VE PARTİCİLER

Yeni gündem iddiası Hizmet sevdalıları ve Menfaat çıkarcıları

TAYYİPÇİLER VE PARTİCİLER
 

Herkes ve özellikle bazı yandaşçılar kendince bir şeyler yaza dursun kulaklara gelen bilgilere göre bazı il ve ilçe başkanlıkları için teklifler götürüldü işler bitirildi bile.Yani temizlik bir nebze başlandı.

 

Bazıları yapıştığı koltukları bırakmak istemeseler de ne yazık ki bazı il ve ilçe teşkilatlarında ki yönetimlerde bulunanlara yol göründü bile.Bu yol görünmelerin ardından maalesef ki kimse kabullenmek ve gitmek istemiyor.15 Temmuz Darbe girişiminin ardından Türkiye de çok şeyler değişti ve değişecek.Bu değişimlerin bir tanesinide daha önceden gündeme getirmiştik.Ak Partinin tüm il ve ilçe teşkilat larını denetlemek üzere il merkezlerine denetim birimi kurulacağı iddiası vardı.Yani yapmacık meydanlara çıkanlar sonradan kahramanlık taslayanlar belli olacak diye.

 

Şimdi bu iddialar arasına bir yenisi daha eklendi.Tayyipçiler ve Particiler.

 

Peki nedir bu Tayyipçiler ve Particiler.Bana göre Ak Partililer ve AKP liler gibi bir kavram.Yani vatan uğruna Erdoğanla birlikte baş koyanlar bir hizmet aşkı ve sevdası bulunanlar yada menfaat çıkarı uğruna koltuk sevdası bulunanlar.Bir anlamda parti içinde ki hainler.İşte ipler burada kopuyor.Herkes ne kadar Ak Partili görünse yada yeni gündem ismiyle Tayyipçi görünüp koltuğa bağlı kalma sevdası olsa da herşey meydana çıkacak ya çıktı gibi yada oldu da bitti Maşallah.

 

Hiç Akp liler ve Particiler heveslenmesin.

 

Yeni gündemin bir başlık konularının bir tanesi de tabiki de buda güçlü iddialar arasında görünüyor ki sivil toplum kuruluşlarının yeni bir değişimde çok önemli bir rol oynayacağı kesin sanki

 

Peki nasıl?

O da bana göre

 

Yani Tayyip'çilerin Ak Partililerin;Örnek mesela derneklere bir aşk ve şevkle üye olanların aklında sadece hizmet sevdası olanların yeni bir Türkiye için önemli bir görev üstlenmeleri yada bunlara yeni görevler verilmeleri olacak gibi.Artık bundan sonra ki süreçte yeni Türkiye de sivil toplum kuruluşların rolü büyük etki olacak gibi.

Bu demek oluyor ki; Kendini ne kadar iyi adam rolünde gösterip yerimiz sağlam diyenler, Madalyonun gerçek yüzünü hepimizden çok daha iyi biliyorlar.

 

Biz yinede herşeyin hayırlısı ve kimler bu millet için hayırlı ve uğurlu olacaksa tüm yönetimlerin ve kurumların başına onlar geçsin diyoruz.Allah zalim ve hain adamı muvaffak etmesin diyoruz.

 

Fatır Suresi, 37. ayet:

İçinde onlar (şöyle) çığlık atarlar: "Rabbimiz, bizi çıkar, yaptığımızdan başka salih bir amelde bulunalım." Size orda (dünyada), öğüt alabilecek olanın öğüt alabileceği kadar ömür vermedik mi? Size uyaran da gelmişti. Öyleyse (azabı) tadın; artık zalimler için bir yardımcı yoktur.

 

Bu arada Arapların bir sözü aklıma geldi.

El hain me yiflah (Hain iflah olmaz)

 

Murat Sever

Yorum Yap

Toplam 0 Kez yorumlandı.

Diğer SİYASET Haberleri

Advert
Advert
Advert

Arşiv Arama

HAVA DURUMU
Gün
Bugün
Sıcaklık
39°C / 27°C
Durum
Sıcak
Namaz Vakitleri
İmsak
05:34
Güneş
06:59
Öğle
12:17
İkindi
14:58
Akşam
17:23
Yatsı
18:41

Anket

Tümü
İDAM GELSİN Mİ?
EVET
HAYIR
KARARSIZ